Zbiórka Pomóżmy wspólnie dzieciom - zdjęcie główne

Pomóżmy wspólnie dzieciom

9 149 zł  z 80 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Jesteśmy organizacją, dla której wartością jest dobro dziecka. Dlatego priorytetem, który założyliśmy sobie ponad dekadę temu jest profilaktyka uzależnień i zdrowia, oraz przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu wśród dzieci i młodzieży z Płocka i Powiatu Płockiego. Współpraca z UM Płocka w zakresie zadań publicznych w obszarach: Profilaktyki Uzależnień i Zdrowia, Opieki Społecznej oraz Edukacji i Oświaty. Niezmiennie od 2013 prowadzimy każdego roku - realizujemy całoroczne zadanie publiczne z obszaru Profilaktyki Uzależnień i Zdrowia dla dzieci z miasta Płocka.

 Działania nasze obejmują obszar związany z profilaktyką uzależnień poprzez m.in. zajęcia specjalistyczne ( np. socjoterapia), zajęcia opiekuńczo - wychowawcze, organizacja kolonii, warsztatów manualnych, wycieczek edukacyjnych a także udzielanie pomocy w formie rzeczowej jak i finansowej osobom żyjącym w niedostatku  i chorym. 

Jesteśmy twórcami wielu akcji charytatywnych takich jak : Nakrętka na Wagę Zdrowia, Kromka Chleba,  Graty z chaty oraz Organizatorami Szopek Noworocznych - spektakle charytatywne w Teatrze Dramatycznym  w Płocku na rzecz chorych dzieci - 5 edycji.

Jednak chcemy wyraźnie podkreślić, iż nasza misja to profilaktyka , czyli zapobieganie.  Dlatego od  początku istnienie naszej organizacji jesteśmy mocno zaangażowani w propagowanie zdrowego  i aktywnego stylu życia, co uniemożliwi, w naszej ocenie, popadanie w różnego rodzaju skrajności, uzależnienia oraz destrukcje dzieci i młodzieży z naszej małej ojczyzny.

Nasza zbiorka to tak naprawdę apel do społeczeństwa, po to, aby umożliwił naszym beneficjentom wyjście poza marginalną egzystencję w swoim miejscu zamieszkania. 

1 cel -  środki , które pozyskamy, przeznaczymy m.in na organizację ciekawych, edukacyjnych wycieczek jedno i kilkudniowych na terenie naszego kraju, jak również na zajęcia, warsztaty manualne i tematyczne oraz pomoce dydaktyczno - edukacyjno - informatyczne , które dla uczestników będą przeprowadzone nieodpłatnie, itp

2 cel - wsparcie finansowe dla dziecka z niepełnosprawnością ( rehabilitacja)

Całość pozyskanej kwoty rozdysponujemy zgodnie z naszymi celami statutowymi.

Jako Organizacja będziemy wdzięczni za umożliwienie nam kontunuowania niesienia szerszej pomocy młodym osobom w potrzebie, gdyż najwyższą wartością społeczeństwa są zdrowi, i świadomi , młodzi ludzie. Poprzez pomoc właśnie w takiej formie, będą mogli nabywać większą wiedzę, zdobywać nowe umiejętności,  nawiązywać właściwe relacje z rówieśnikami, co w dłuższej perspektywie okaże im się przydatne w dorosłym życiu. Pomożemy także w walce z chorobą chłopcu z Dziecięcym Porażeniem Mózgowym , który jest po operacji i potrzebuje wsparcia finansowego na rehabilitację .

Dlatego każda złotówka jest dla nas ważna. 

Dziękujemy każdemu  potencjalnemu Ofiarodawcy.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
9 149 zł  z 80 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 4

Logo Auchan
Klienci Auchan
9 079
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij