Radio Postaw na Wolność

846 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Paweł Januszek - awatar

Paweł Januszek

Organizator zbiórki

Halo, tu Radio internetowe "Postaw na Wolność"!

Rozpoczynamy stream -> https://postawnawolnosc.pl/station/radio-postaw-na-wolnosc/

Link do aplikacji na Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=appinventor.ai_jazzwg.POSTAW3x

Kolejny adres do słuchania: http://www.4stream.pl/site-18142.html

W październiku startuje wolnościowy projekt pod nazwą Radio "Postaw na Wolność". Jako alternatywa dla mainstreamowej propagandy, która w przeciwieństwie do pracy organicznej (dziennikarstwa obywatelskiego) jest sowicie finansowana, jako "jedyna słuszna propaganda". Ta totalniacka narracja całkowicie zagarnia, a wręcz unicestwia przestrzeń dla wolności słowa i głoszenia niezależnych oraz obiektywnych poglądów. Planowany start projektu to pierwszy tydzień października 2022 roku.

Radio "Postaw na Wolność" to przestrzeń dla realizacji zagwarantowanych w Konstytucji praw i obowiązków, dotyczących w szczególności wolności słowa, wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. Projekt budowany jest w oparciu o zdobyte doświadczenia, umiejętności i praktykę w sferze dziennikarstwa obywatelskiego, a także na bazie współpracy z tymi, którzy bronią wartości takich jak wolność, własność, godność, kultura, na co dzień mierząc się z bezdusznym systemem.

Projekt "Postaw na Wolność" ma na celu m.in. partnerowanie niezależnym, wolnościowym środowiskom, organizacjom społecznym, a w szczególności:

- Polskie Stowarzyszenie Niezależnych Lekarzy i Naukowców,

- Stowarzyszenie Prawników "Głos Wolności",

- Stowarzyszenie Nauczycieli i Pracowników Oświaty "Nauczyciele dla Wolności",

- Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach "STOP NOP",

- Stowarzyszenie Bronimy Munduru Dla Przyszłych Pokoleń,

- Instytut Ordo Medicus,

- Niezależny Związek Zawodowy "Wolność i Godność",

- i innym, również lokalnym - wszystkim tym, którzy starają się odpowiedzialnie budować świadomość Polek i Polaków.

Kierując się w działaniu meteorytyką, prawdą, mając oparcie w fundamentalnych zasadach i wartościach wywodzących się z zachodniej kultury, cywilizacji łacińskiej, słowiańskiej tożsamości, stawiamy sobie poważne cele, do których realizacji, krok po kroku będziemy dążyć.

Zachęcam do pomocy w tworzeniu i współtworzeniu obiektywnych i niezależnych mediów, alternatywy dla mainstreamowych tub kołchoźnikowych - wspierajcie rozwój projektu Radio "Postaw na wolność".

Planujemy realizować:

- wywiady, a przede wszystkim oddawać czas antenowy naszym gościom na debaty i dyskusje,

- relacje z wydarzeń,

- w miarę możliwości prowadzić serwis informacyjny,

- będzie miejsce na połączenia telefoniczne, Wasze opinie i pozdrowienia,

- chcemy wspierać przede wszystkim niezależnych, odważnych artystów,

- umożliwimy szybki i skuteczny przekaz pomiędzy działaczami, stowarzyszeniami, a odbiorcami,

- będziemy oczywiście grać muzykę, bez której radio nie ma "duszy",

- znajdzie się również miejsce na ciekawe, wartościowe audiobooki,

- oraz podcasty z najbardziej istotnych i ciekawych realizacji.

Jesteśmy ograniczeni jedynie, lub aż - finansowaniem, ponieważ to od ilości środków przekazanych w formie donacji zależy możliwość utrzymania serwera, oprogramowania, sprzętu, redakcji, i wielu różnych innych wydatków, a przede wszystkim opłacania co miesiąc kosztownych praw autorskich do ZAIKS, STOART, SAWP, ZPAV.

Pozytywną cechą wynikającą z radia działającego w formie niekomercyjnej/hobbystycznej, poza oczywiście niezależnością, jest brak nachalnych reklam.

Projekt uruchamiam jako dziennikarz obywatelski, jako społecznik, po tym jak system zdecydował odebrać mi pracę zawodową. Będzie realizowany przy współpracy z wieloma wartościowymi ludźmi, dlatego będzie potrzeba Waszego wsparcia, abyśmy wszyscy mogli rozwinąć skrzydła, byśmy wspólnie mogli wzbić się ponad podziały, aby nie dać się kolejny raz oszukać i jeszcze bardziej uzależnić i zniewolić.

Paweł Januszek / Postaw na Wolność

Wspieraj moją działalność społeczną.

[email protected]

Rozpoczynamy stream -> https://postawnawolnosc.pl/station/radio-postaw-na-wolnosc/

Poniżej link do Aplikacji odtwarzacz Radia Postaw na wolność na urządzenia z Androidem: https://play.google.com/store/apps/details?id=appinventor.ai_jazzwg.POSTAW3x

Adresy do słuchania:

http://www.4stream.pl/site-18142.html

Ps. Planowany start - początek października.


Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    08.10.2022
    08.10.2022

    Brawo za pomysł na radio dla środowisk wolnościowych. Podziwiam was również za odwagę i determinację w czasie realizacji tego pomysłu.

846 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Paweł Januszek - awatar

Paweł Januszek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 12

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Magdalena - awatar
Magdalena
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij