Remontujemy Szpital CZD

500 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Joanna Chmielewska - awatar

Joanna Chmielewska

Organizator zbiórki

Nazywam się Joanna Chmielewska, zawodowo pracuję jako pedagog specjalny i terapeutka w przedszkolu integracyjnym.

W 2015 roku założyłam Fundację Wspieramy Rozwój IP- Centrum Zdrowia Dziecka po to, aby gromadzić fundusze przede wszystkim na coś, co sponsorzy niechętnie finansują, bo jest mało atrakcyjne medialnie, a jednak bardzo istotne- na remont Szpitala i Poradni Instytutu CZD. 

Niektóre pomieszczenia nie były odnawiane od początku istnienia, czyli od lat 70-tych XX w! 

Do tej pory udało nam się sfinansować wymianę wykładziny podłogowej na korytarzu przy Poradni Gastroenterologicznej oraz pomalowanie ścian na korytarzach i w gabinetach lekarskich. Aby wyremontować kolejny odcinek korytarza potrzebujemy około 15000 złotych. 

Leczące się w Centrum Zdrowia Dziecka maluchy odwdzięczą się Wam uśmiechem. Pomóżcie!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Joanna Chmielewska - awatar

  Joanna Chmielewska

  11.07.2020
  11.07.2020

  Musimy! Wyremontujmy łazienki dla pracowników CZD!

  Zdjęcie aktualizacji 52 367

Komentarze


 • Adam Fangrat - awatar

  Adam Fangrat

  13.05.2019
  13.05.2019

  Kochani od 3 lat działamy i małymi kroczkami wspieramy IP - CZD. Każdy grosz się liczy.W zamian uśmiechy dzieciaków , przyjazne korytarze w szpitalu dziecięcym, zakupy sprzętu. Dziękujemy za każdą cegiełkę.

500 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Joanna Chmielewska - awatar

Joanna Chmielewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 10

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Adam Fangrat - awatar
Adam Fangrat
200
Magdalena Wira - awatar
Magdalena Wira
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
JOLKA - awatar
JOLKA
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij