Zbiórka Dowieźć żywność potrzebującym. - miniaturka zdjęcia

Dowieźć żywność potrzebującym. Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Dowieźć żywność potrzebującym. - zdjęcie główne

Dowieźć żywność potrzebującym.

30 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Stowarzyszenie WSPÓLNOTA KAZANOWA - awatar

Stowarzyszenie WSPÓLNOTA KAZANOWA

Organizator zbiórki

Szanowni Państwo,


27 listopada 2009 roku mieszkańcy Kazanowa zainicjowali powołanie

stowarzyszenia, które 17 września 2012 roku zarejestrowano pod nazwą

Stowarzyszenie „Wspólnota Kazanowa”.

Wśród wielu ambitnych celów znalazło się niesienie pomocy osobom zagrożonym wykluczeniem społecznym.

Największym dotychczasowym sukcesem  jest nawiązanie stałej współpracy z Radomskim Bankiem Żywności w zakresie dystrybucji żywności wśród najbardziej potrzebujących. Pomagamy już ponad 1400 osobom (liczba ta stale rośnie), w tym niepełnosprawnym, niedołężnym, samotnym rodzicom oraz osobom o niskich dochodach. Do takiej pomocy sukcesywnie włączają się kolejne firmy, które przekazują nam swoje produkty.

Żywność wydają członkowie stowarzyszenia pracując społecznie na rzecz osób potrzebujących. Nawiązujemy dobre relacje z wieloma firmami produkującymi żywność, które chętnie przekazują nam nieodpłatnie swoje produkty, np. z krótkim terminem przydatności do spożycia. W takiej sytuacji odbiór i transport podarowanej żywności leży po stronie Stowarzyszenia. Nie trudno się domyślić, że opłacenie transportu wynajętego jest kosztowne, a wożenie palet z żywnością prywatnymi autami osobowymi naszych przyjaciół nieopłacalne.

Stąd pomysł, by zakupić auto dostawcze, typu bus z dużą paką. Chętnie chłodnię by latem można było bez strat przewozić jogurty i inne produkty łatwo psujące się. Barierą są środki na zakup auta, których nie jesteśmy w stanie zebrać z skromnych składek członkowskich. Auto z rynku wtórnego, w dobrym stanie technicznym to koszt ok. 30 000 zł. To jest cel naszej zbiórki! Jeśli zebrana kwota będzie mniejsza spróbujemy zebrać brakującą kwotę wśród naszych sympatyków lub zakupimy starsze auto.

Więcej o naszym Stowarzyszeniu znajdziecie Państwo na www.wspolnotakazanowa.pl 


Mamy nadzieję, że włączą się Państwo w nasze działania i pomogą osiągnąć cel.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
30 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Stowarzyszenie WSPÓLNOTA KAZANOWA - awatar

Stowarzyszenie WSPÓLNOTA KAZANOWA

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Renata - awatar
Renata
15
Karolina - awatar
Karolina
15

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij