Zbiórka Dowieźć żywność potrzebującym. - miniaturka zdjęcia

Dowieźć żywność potrzebującym. Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Dowieźć żywność potrzebującym. - zdjęcie główne

Dowieźć żywność potrzebującym.

30 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Stowarzyszenie WSPÓLNOTA KAZANOWA - awatar

Stowarzyszenie WSPÓLNOTA KAZANOWA

Organizator zbiórki

Szanowni Państwo,


27 listopada 2009 roku mieszkańcy Kazanowa zainicjowali powołanie

stowarzyszenia, które 17 września 2012 roku zarejestrowano pod nazwą

Stowarzyszenie „Wspólnota Kazanowa”.

Wśród wielu ambitnych celów znalazło się niesienie pomocy osobom zagrożonym wykluczeniem społecznym.

Największym dotychczasowym sukcesem  jest nawiązanie stałej współpracy z Radomskim Bankiem Żywności w zakresie dystrybucji żywności wśród najbardziej potrzebujących. Pomagamy już ponad 1400 osobom (liczba ta stale rośnie), w tym niepełnosprawnym, niedołężnym, samotnym rodzicom oraz osobom o niskich dochodach. Do takiej pomocy sukcesywnie włączają się kolejne firmy, które przekazują nam swoje produkty.

Żywność wydają członkowie stowarzyszenia pracując społecznie na rzecz osób potrzebujących. Nawiązujemy dobre relacje z wieloma firmami produkującymi żywność, które chętnie przekazują nam nieodpłatnie swoje produkty, np. z krótkim terminem przydatności do spożycia. W takiej sytuacji odbiór i transport podarowanej żywności leży po stronie Stowarzyszenia. Nie trudno się domyślić, że opłacenie transportu wynajętego jest kosztowne, a wożenie palet z żywnością prywatnymi autami osobowymi naszych przyjaciół nieopłacalne.

Stąd pomysł, by zakupić auto dostawcze, typu bus z dużą paką. Chętnie chłodnię by latem można było bez strat przewozić jogurty i inne produkty łatwo psujące się. Barierą są środki na zakup auta, których nie jesteśmy w stanie zebrać z skromnych składek członkowskich. Auto z rynku wtórnego, w dobrym stanie technicznym to koszt ok. 30 000 zł. To jest cel naszej zbiórki! Jeśli zebrana kwota będzie mniejsza spróbujemy zebrać brakującą kwotę wśród naszych sympatyków lub zakupimy starsze auto.

Więcej o naszym Stowarzyszeniu znajdziecie Państwo na www.wspolnotakazanowa.pl 


Mamy nadzieję, że włączą się Państwo w nasze działania i pomogą osiągnąć cel.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
30 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Stowarzyszenie WSPÓLNOTA KAZANOWA - awatar

Stowarzyszenie WSPÓLNOTA KAZANOWA

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Renata - awatar
Renata
15
Karolina - awatar
Karolina
15

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij