Zbiórka Dla Robercika - zdjęcie główne

Dla Robercika

3 171 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Krzysztof Łabędzki - awatar

Krzysztof Łabędzki

Organizator zbiórki

 Witam. mam na imię Krzysztof i chciałbym przeprowadzić zbiórkę na rzecz mojego synka Roberta. Robercik urodził się w 30 tygodniu ciąży na skutek wylewu krwi do komory mózgu. Wylew spowodował leukomolację około komorową czyli zwapnienie części mózgu. Lekarz neurolog zdiagnozował u synka dziecięce porażenie mózgowe na tle ruchowym. Mały ma prawie 2 latka ale nie siedzi samodzielnie, nie chodzi. Nawet jeszcze nie raczkuje. Żyje tylko dzięki wspaniałej pracy wykonanej przez personel oddziału neonatologii. Teraz uczęszczamy na rehabilitację w słupskim szpitalu i wczesne wspomaganie rozwoju w przedszkolu integracyjnym. W domu ćwiczy w urządzeniu zwanym pionizator ( koszt to 3500 pln) do którego potrzebuje specjalnych bucików ( koszt 710 pln). Gdyby kiedykolwiek zaczął chodzić będzie potrzebował tzw. ortez ( koszt nieznany). Jeżeli rehabilitacja przebiegać będzie pomyślnie i synek zacznie chodzić odstąpimy niepotrzebny sprzęt innym potrzebującym po niskiej cenie. Dziękuję w imieniu mojego synka za każdą pomoc.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Krzysztof Łabędzki - awatar

    Krzysztof Łabędzki

    03.10.2019
    03.10.2019

    Dzisiaj już wiem, że ortezy kosztują 2650 pln. Niestety od jakiegoś czasu muszę radzić sobie z dzieckiem sam gdyż matka Roberta nie wierzyła w jego wyzdrowienie czy chociażby jakąkolwiek poprawę. Poddała się i zostawiła mnie samego w walce o zdrowie mojego synka.

3 171 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Krzysztof Łabędzki - awatar

Krzysztof Łabędzki

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 28

Konrad i spółka - awatar
Konrad i spółka
650
Anna - awatar
Anna
20
Ania - awatar
Ania
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Stefan Łyszyk - awatar
Stefan Łyszyk
50
Jagoda - awatar
Jagoda
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Jasiu - awatar
Jasiu
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij