Zbiórka Dla Robercika - zdjęcie główne

Dla Robercika

2 231 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Wpłać teraz
 
Krzysztof Łabędzki - awatar

Krzysztof Łabędzki

Organizator zbiórki

 Witam. mam na imię Krzysztof i chciałbym przeprowadzić zbiórkę na rzecz mojego synka Roberta. Robercik urodził się w 30 tygodniu ciąży na skutek wylewu krwi do komory mózgu. Wylew spowodował leukomolację około komorową czyli zwapnienie części mózgu. Lekarz neurolog zdiagnozował u synka dziecięce porażenie mózgowe na tle ruchowym. Mały ma prawie 2 latka ale nie siedzi samodzielnie, nie chodzi. Nawet jeszcze nie raczkuje. Żyje tylko dzięki wspaniałej pracy wykonanej przez personel oddziału neonatologii. Teraz uczęszczamy na rehabilitację w słupskim szpitalu i wczesne wspomaganie rozwoju w przedszkolu integracyjnym. W domu ćwiczy w urządzeniu zwanym pionizator ( koszt to 3500 pln) do którego potrzebuje specjalnych bucików ( koszt 710 pln). Gdyby kiedykolwiek zaczął chodzić będzie potrzebował tzw. ortez ( koszt nieznany). Jeżeli rehabilitacja przebiegać będzie pomyślnie i synek zacznie chodzić odstąpimy niepotrzebny sprzęt innym potrzebującym po niskiej cenie. Dziękuję w imieniu mojego synka za każdą pomoc.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Krzysztof Łabędzki - awatar

    Krzysztof Łabędzki

    03.10.19
    03.10.19

    Dzisiaj już wiem, że ortezy kosztują 2650 pln. Niestety od jakiegoś czasu muszę radzić sobie z dzieckiem sam gdyż matka Roberta nie wierzyła w jego wyzdrowienie czy chociażby jakąkolwiek poprawę. Poddała się i zostawiła mnie samego w walce o zdrowie mojego synka.

2 231 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Wpłać teraz
 
Krzysztof Łabędzki - awatar

Krzysztof Łabędzki

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 23

Stefan Łyszyk - awatar
Stefan Łyszyk
50
Jagoda - awatar
Jagoda
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Jasiu - awatar
Jasiu
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Artur R - awatar
Artur R
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Mirosław J - awatar
Mirosław J
100
Anna Najder - awatar
Anna Najder
955

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij