Zbiórka Wszczep komórek macierzystych - miniaturka zdjęcia

Wszczep komórek macierzystych Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Wszczep komórek macierzystych - zdjęcie główne

Wszczep komórek macierzystych

1 zł  z 14 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Adrian Nowakowski - awatar

Adrian Nowakowski

Organizator zbiórki

Witajcie, mam na imię Adrian i potrzebuję pomocy. Od urodzenia mam problem z oczami, w prawym oku była zaćma, a w lewym jaskra wtórna. W 2005 roku ból prawej gałki ocznej był tak ostry, że lekarze postanowili podjąć decyzję o usunięciu oka. Na lewe widziałem całkiem dobrze, lecz choroba zaczęła szybko postępować co doprowadziło mnie do prawie całkowitej ślepoty, teraz poza światłem nie widzę nic.

W Polsce w Warszawie jest klinika zajmująca się wszczepem komórek macierzystych, które odbudowują nerw wzrokowy obecnie wyniszczony wysokimi ciśnieniami w oku, które dochodziły nawet do 70.

Koszt jednorazowego wszczepu komórek macierzystych wynosi od 13 do 17 tysięcy złotych, część środków udało mi się zebrać od znajomych, lecz ta kwota nie wystarczy.


O mnie:

Mam na imię Adrian, mam 21 lat, pochodzę z wielodzietnej rodziny liczącej wraz z ze mną 11 członków, mama, 5 sióstr oraz 4 braci. Mama zajmuje się nami sama. W sierpniu 2016 roku zostałem ojcem prześlicznej Michalinki, niestety nie mogę ujrzeć jej piękna, to jaka jest wiem z opinii rodziny oraz znajomych. Niestety mimo starań mama Michaliny odeszła ode mnie mówiąc, że tak będzie lepiej, ponieważ nie poradzi sobie z dzieckiem i ze mną. Razem byliśmy 2,5 roku i wszystko było w jaknajlepszym porządku, lecz podczas ciąży się rozstaliśmy.

Rozumiem ją i nie mam żalu, lecz nie tak wyobrażałem sobie moją przyszłość, bardzo chciałbym to zmienić.


Kochani chciałbym Was prosić o pomoc, chciałbym móc zobaczyć moją córkę, chciałbym ją zacząć wychowywać i udowodnić, że mogę z nią i jej mamą stworzyć rodzinę. Chciałbym normalnie zacząć funkcjonować, zacząć zarabiać pieniądze oraz zadbać o swoją rodzinę. To właśnie dzięki Wam może udać mi się to osiągnąć. Każda nawet najmniejsza wpłata jest dla mnie dużym darem i wielką pomocą.


Proszę i bardzo dziękuję...

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 zł  z 14 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Adrian Nowakowski - awatar

Adrian Nowakowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij