Zbiórka Psy ze strychu - zdjęcie główne

Psy ze strychu

0 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Alicja Piech - awatar

Alicja Piech

Organizator zbiórki

Nazywam się Alicja Piech jestem prezesem stowarzyszenia pomocy zwierzętom ,,Arka dla zwierząt" w Strzelcach Kraj .Utworzyłam zbiórkę na hotel dla uratowanych psin przed wywózką do schronu w Jędrzejewie.Niestety nasza Gmina ma z tym schronem podpisaną umowę .Ratuje wraz z moimi kolezankami psiny przed właśnie wywózką tam.Dnia 26 kwietnia 2019 r. odbyła się interwencja policji dla psa którego właściciel wyjechał przed 2 tygodniami za granice i zamknął psa na strychu bez wody i jedzenia skazując go na głodową smierć .Drugi znaleziony również w innej kamienicy zamknięty na strychu pies ,tylko tu pies miał szczęście ,jego szczekanie spowodowało ze najwyżej był tam 2 dni.Jak mogliśmy pozwolić aby pies który był skazany na śmierć pojechał do schronu odbywać karę za kratamiza swojego właściciela ,który mu to zrobił .Zabraliśmy psiny do hotelu ,bo z domem tymczasowym nikt się nie zgłosił .Wiele osób pod postem deklarowało pomoc dla psin na hotelik ,ale tylko niewiele osób wpłaciło i jest to kwota około 200 zł.Bez zbiórki większej kwoty nie damy radę ich utrzymać nie mówiąc już o kastracjach szczepieniach i innych zabiegach.W hotelu mamy 5 psów a koszt miesięczny dla pieska to 600 zł plus karma .A pod naszą opieką jest wiele psin które też potrzebują opieki weterynaryjnej .Tak więc proszę ,może Ktoś z Was choć parę ,,groszy" wpłaci za co z całego serca dziękuję .Jesteśmy na fb ,można nas śledzić ,,Arka dla zwierząt"

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Alicja Piech - awatar

Alicja Piech

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij