Zbiórka Psy ze strychu - zdjęcie główne

Psy ze strychu

0 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Alicja Piech - awatar

Alicja Piech

Organizator zbiórki

Nazywam się Alicja Piech jestem prezesem stowarzyszenia pomocy zwierzętom ,,Arka dla zwierząt" w Strzelcach Kraj .Utworzyłam zbiórkę na hotel dla uratowanych psin przed wywózką do schronu w Jędrzejewie.Niestety nasza Gmina ma z tym schronem podpisaną umowę .Ratuje wraz z moimi kolezankami psiny przed właśnie wywózką tam.Dnia 26 kwietnia 2019 r. odbyła się interwencja policji dla psa którego właściciel wyjechał przed 2 tygodniami za granice i zamknął psa na strychu bez wody i jedzenia skazując go na głodową smierć .Drugi znaleziony również w innej kamienicy zamknięty na strychu pies ,tylko tu pies miał szczęście ,jego szczekanie spowodowało ze najwyżej był tam 2 dni.Jak mogliśmy pozwolić aby pies który był skazany na śmierć pojechał do schronu odbywać karę za kratamiza swojego właściciela ,który mu to zrobił .Zabraliśmy psiny do hotelu ,bo z domem tymczasowym nikt się nie zgłosił .Wiele osób pod postem deklarowało pomoc dla psin na hotelik ,ale tylko niewiele osób wpłaciło i jest to kwota około 200 zł.Bez zbiórki większej kwoty nie damy radę ich utrzymać nie mówiąc już o kastracjach szczepieniach i innych zabiegach.W hotelu mamy 5 psów a koszt miesięczny dla pieska to 600 zł plus karma .A pod naszą opieką jest wiele psin które też potrzebują opieki weterynaryjnej .Tak więc proszę ,może Ktoś z Was choć parę ,,groszy" wpłaci za co z całego serca dziękuję .Jesteśmy na fb ,można nas śledzić ,,Arka dla zwierząt"

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Alicja Piech - awatar

Alicja Piech

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij