
dzień dobry zbieram pieniądze które straciła moja mama przez włam na konto :(. Nie jest to co prawda dużo ale jednak dla nas to duża strata. bardzo dziękuję wszystkim którzy będą chcieli wpłacić ❤️ Moja mama o niczym nie wie bo chce żeby się ucieszyła że odrobiłam te pieniądze
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!