Zbiórka Turnus dla Amelki - zdjęcie główne

Turnus dla Amelki

175 zł  z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marzena Bukowska - awatar

Marzena Bukowska

Organizator zbiórki

Amelka urodziła się w 27 tygodniu ciąży,choruje na mózgowe porażenie dziecięce.Tuż po narodzinach Amelki nie było łatwo.Pierwsze doznania wcześniaka to inkubator,a w nim aparatura podrzemująca jej życie. Niestety skutki widoczne są do dnia dzisiejszego. Amelka nie chodzi samodzielnie ,codziennie musi walczyć o lepsze jutro. Mimo swej choroby jest dziewczynką pogodną,lubianą przez dzieci. Chętnie współpracuje z fizjoterapeutą. Jest bardzo ambitna.

13 marca 2018r. Amelka przeszła zabieg metodą Ulzibata. Dzięki fibrotomii zlikwidowane zostały przykurcze co z czasem poprawi zdolności motoryczne oraz zwiększenie możliwości ruchowych.Mamy nadzieje,że w dalszej perspektywie zyska na samodzielności.

Ważną role w poprawie czynności ruchowych odgrywa odpowiednio zorganizowana rehabilitacja,szczególną cechą zalecanego systemu rehabilitacji jest wysoki nacisk na wykonywanie ćwiczeń mających na celu korekcję patologicznych postaw,formowanie nowych nawyków ruchowych. Najlepsze efekty przynosi rehabilitacja systematyczna,niestety jest bardzo kosztowna. Chcielibyśmy wybrać się na turnus rehabilitacyjny specjalny po zabiegu. Niestety nie stać mnie na pokrycie kosztów. Dlatego zwracam się z ogromną prośbą o pomoc. Każda kwota się liczy! 

DOBRO POWRACA!

Dziękujemy!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
175 zł  z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marzena Bukowska - awatar

Marzena Bukowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 8

Sylwia - awatar
Sylwia
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Paulina - awatar
Paulina
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Edyta - awatar
Edyta
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij