Zbiórka nowy mikrobus dla WTZ Grójec - miniaturka zdjęcia

nowy mikrobus dla WTZ Grójec

Zbiórka nowy mikrobus dla WTZ Grójec - zdjęcie główne

nowy mikrobus dla WTZ Grójec

4 991 zł z 21 000 zł (Cel)
Wpłaciły 83 osoby
Wpłać teraz
 
Wtz Grójec - awatar

Wtz Grójec

Organizator zbiórki

UWAGA!!!!

Kochani potrzebujemy szybkiej pomocy w zbiórce. Został nam tydzień na zebranie całej potrzebującej kwoty tj 21 000!!! Liczymy na Was

Jesteśmy placówką dziennego pobytu zajmującą się rehabilitacją społeczną i zawodową dorosłych osób niepełnosprawnych intelektualnie.

Zbieramy pieniądze na zakup nowego mikrobusa, który będzie służył do przewozu osób niepełnosprawnych na zajęcia terapeutyczne. Obecny bus, który posiadamy jest mocno wyeksploatowany (przebieg 600 000 km) i ulega częstym awariom.

Zakup nowego samochodu jest niezbędny do zapewnienia bezpiecznego przewozu  uczestników terapii na zajęcia i przyczyni się do prawidłowego funkcjonowania naszej placówki.

Jako Warsztat Terapii Zajęciowej nie posiadamy wystarczających środków pieniężnych, aby samodzielnie sfinansować tak dużą inwestycję. 

Będziemy Państwu bardzo wdzięczni za wsparcie. Państwa pomoc będzie wkładem w rozwój i edukację osób niepełnosprawnych.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Kinga Kacprzak - awatar

  Kinga Kacprzak

  28.01.20
  28.01.20

  Trzymam kciuki za szczęśliwy finał i kupno nowej fury dla potrzebujących :-) Pozdr.

 • Nowy Ktoś Gdzieś - awatar

  Nowy Ktoś Gdzieś

  23.01.20
  23.01.20

  Trzymamy kciuki za nowe autko! Oby było tak piękne jak straż pożarna i policja z mozaiki!

4 991 zł z 21 000 zł (Cel)
Wpłaciły 83 osoby
Wpłać teraz
 
Wtz Grójec - awatar

Wtz Grójec

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 83

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Dobra wróżka :) - awatar
Dobra wróżka :)
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Basia - awatar
Basia
50
Anna - awatar
Anna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Julita - awatar
Julita
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij