Zbiórka Rower tamdem trójkołowy rehabili - miniaturka zdjęcia

Rower tamdem trójkołowy rehabili Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Rower tamdem trójkołowy rehabili - zdjęcie główne

Rower tamdem trójkołowy rehabili

5 136 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Gabriela Wandzilak - awatar

Gabriela Wandzilak

Organizator zbiórki

Witam wszystkich serdecznie,nie jest to dla mnie matki łatwe prosić Państwa o pomoc ale dostaliśmy dofinansowanie od Pana Owsiaka na rower dla Jakuba który choruje na głęboki Autyzm i jest obecnie ogromny regres.Syn ma 18 lat nasiliły mu się stymulację TIKI utrudniające poruszanie się w otoczeniu ludzi (krzyczy ,pluje,wyrzuty rąk odruchy wymiotne) mimo leków i rehabilitacji to nie ustaje sytuacja taka trwa od roku.Jakub do tamtego roku jeździł sam ją za nim biegałam ale naprawdę już nie daje rady sama jestem ruchowo niepełnosprawna po wypadku kuleje mam krutsza nogę a Kuba nie koordynuje wszystkich ruchów i poleceń na rowerze.Mając taki rower była bym.szczęśliwa bo nie mieli byśmy codziennych scesji i ludźmi komfort osobisty i psychiczny przede wszystkim.A mieszkając w mieście zalatwiam na codzień masę spraw i często chodzimy pieszo aby uniknąć nie miłych sytuacji.Rozumiem nieraz tych ludzi ...wystraszaja się syna albo poprostu nie akceptują takich zachowań.Ten rower to dla mnie zbawienie oraz forma rehabilitacji dla Jakuba .Z całego serca szczerego dziękuję za każdą złotówkę.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Hurtownia kwiatow TIM - awatar

  Hurtownia kwiatow TIM

  27.06.2018
  27.06.2018

  Kubuś Ty i Twoja mama jesteście kochani.

  • Gabriela Wandzilak - awatar

   Gabriela Wandzilak - Organizator zbiórki

   02.07.2018
   02.07.2018

   Pani Tomku jest Pan KOCHANY RAZEM Z RODZINĄ BRAK SŁOW JAK PODZIEKOWAC

 • Iza Pachulska - awatar

  Iza Pachulska

  31.05.2018
  31.05.2018

  Już widzę uśmiechniętego Kubę na rowerze ;)

  • Gabriela Wandzilak - awatar

   Gabriela Wandzilak - Organizator zbiórki

   04.06.2018
   04.06.2018

   Zobaczymy....daj Panie Boże

5 136 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Gabriela Wandzilak - awatar

Gabriela Wandzilak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 29

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Janusz Kawęczyński - awatar
Janusz Kawęczyński
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Hurtownia kwiatow TIM - awatar
Hurtownia kwiatow TIM
2 500
A.K. - awatar
A.K.
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kaha - awatar
Kaha
10
Anna Jóźwiak - awatar
Anna Jóźwiak
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij