Zbiórka Transfuzja Farcika - zdjęcie główne

Transfuzja Farcika

1 250 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciły 33 osoby
Anna Nowik - awatar

Anna Nowik

Organizator zbiórki


Farcik wraz z bratem Fuksikiem zostali zabrani z lasu i tam zostali zarażeni przez pchły lub kleszcze bakterią, która niszczy czerwone krwinki, prowadzi do anemii, a potem...

Fuksik pierwszy trafił do lecznicy całodobowej do Zielonej Góry do dr Hanusz i odszedł po kilku dniach walki. Nie miał jednak wykonanych badań w kierunku Mykoplazmy, która wyszła u Farcika.

Z Farcikiem jeździłam przez ponad tydzień do lecznicy w Żarach. Niestety jego stan był coraz cięższy i zdecydowałam się na konsultację w Zielonej Górze u dr Sary Kazimierczyk. Od razu miał zrobione kompleksowe badania i zdecydowano o konieczności transfuzji krwi. To była jedyna możliwa deska ratunku.

Jeszcze tego samego dnia dr z Wrocławia przyjechała z banku krwi i o godzinie 23.00 zaczęli przetaczać krew. Rokowania były ciężkie, ale nie mogliśmy się poddać...

Po 24.00 wracaliśmy do Szprotawy. Stan Farcika był nadal bardzo ciężki, przelewał się przez ręce, nie miał siły wstać:(

Ok. 5.00 jego stan nagle zaczął się pogarszać. Dzwoniłam do pani doktor... ale Farcik po prostu odchodził. 

Nie byłam w stanie już nic zrobić.

Jest mi strasznie przykro...

Koszt transfuzji to 1200zł. Nie dam rady sama pokryć takiej kwoty:(

Proszę o pomoc

1 250 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciły 33 osoby
Anna Nowik - awatar

Anna Nowik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 33

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Karolina Grzelak - awatar
Karolina Grzelak
40
Kasia - awatar
Kasia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agnieszka siewierska szymska - awatar
Agnieszka siewierska szymska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kamila - awatar
Kamila
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij