Zbiórka Na operację i kontynuację leczen - miniaturka zdjęcia

Na operację i kontynuację leczen Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Na operację i kontynuację leczen - zdjęcie główne

Na operację i kontynuację leczen

1 241 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 39 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Iwona Sufryd - awatar

Iwona Sufryd

Organizator zbiórki

Trafiła do nas skrajnie zaniedbana suczka w typie shih tzu, która musiała błąkać się od dłuższego czasu. Cała sierść zakołtuniona pokryta odchodami oraz błotem. W badaniu klinicznym stwierdzono kamień wypełniający cały pęcherz, powodujący ogromny ból oraz niezdolność do trzymania moczu, przez co suczka oddawała mocz co kilka minut pod siebie. Był to stan zagrażający życiu, wymagający pilnej operacji. Dodatkowo miała duża przepuklinę pępkowa, poprzerastane pazury, widoczne zmiany skórne na łapach świadczące prawdopodobnie o alergiach oraz była wychudzona. Stan zapalny spojówek spowodowany prawdopodobnie brudem i zaklejona sierścią wokół oczu. Podczas zabiegu przeprowadzono od razu zabieg sterylizacji. Suczka wymaga specjalistycznej diety oraz kontynuacji leczenia. Bardzo prosimy o wsparcie, niestety nie jesteśmy w stanie pokryć kosztów wszystkich zwierzaków które trafiają do naszej przychodni weterynaryjnej. Często ratujemy zwierzęta nie chciane i porzucone, których kosztów zabiegu nie może pokryć Gmina lub Miasto 😒

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Aga K. - awatar

  Aga K.

  12.01.2022
  12.01.2022

  Zamykam pierwszy tysiąc. Powodzenia

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.01.2022
  10.01.2022

  Zdrowiej Malutka...

1 241 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 39 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Iwona Sufryd - awatar

Iwona Sufryd

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 39

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Kamil - awatar
Kamil
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Monika - awatar
Monika
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Aga K. - awatar
Aga K.
195
Maugo Jakubowska - awatar
Maugo Jakubowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij