
Witam,
Jestem Adrian, mam 16 lat.
Od wielu lat już marzę o własnej maszynie, ale nie mam na nią pieniędzy.
Nie przelewa się u mnie więc nie miałem jak tego zrealizować.
Zawsze chciałem mieć motocykl a kiedy zobaczyłem crossa zakochałem się.
Jedyne co daje mi nadzieję na lepsze jutro to jest to że kiedyś dane mi będzie jeździć na czymś tak wspaniałym.
Za wszelką pomoc będę ogromnie wdzięczny!
Dziękuje każdemu kto to przeczyta i poświęci dla mnie swoje pieniądze.
Dziękuje!
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!