Zbiórka Wybieg dla bezdomnych psów - zdjęcie główne

Wybieg dla bezdomnych psów

360 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób

Wybieg dla bezdomnych psów oczekujących na nowe domy

Ze względu na to, że tworzymy nowe, bezpieczne miejsca dla bezdomnych psów pod naszą opieką, potrzebujemy wsparcia na budowę wybiegów. 

Chcemy zapewnić naszym podopiecznym jak najlepsze warunki i komfort życia przy oczekiwaniu na nowe domy. 

W planach mamy ogrodzenie dwóch dużych wybiegów. Ta zbiórka została stworzona by zebrać fundusze na jeden z nich. Do ogrodzenia mamy ponad 100 mb terenu. 

Z naszych obliczeń wynika, iż na samo ogrodzenie potrzebujemy niestety ogrom funduszy, bo prawie 7 tysięcy złotych (ogrodzenie panelowe + podmurówka - dla bezpieczeństwa psów). 

Nie chcemy by nasi podopieczni siedzieli całe dnie zamknięci w kojcach czy boksach, nie chcemy by ich wyjście z kojca kończyło się na jednym czy dwóch spacerach dziennie tak jak wygląda to w niektórych schroniskach. Chcemy by nasze psiaki mogły korzystać z uroków ładnej pogody i świeżego powietrza. Chcemy żeby nasze psiaki wylegiwały się w słoneczku, by mogły kopać doły do woli, bawić się i aktywnie spędzać czas na zewnątrz.

Oprócz ogrodzenia chcemy wybiegi wyposażyć w drzewka i krzewy - żeby psiaki mogły schronić się przed słońcem, żeby mogły sobie zaznaczać do woli drzewka i krzaczki. Myślimy także o zakupie plastikowych baseników, które będą zalewane wodą , aby w ciepłe dni psy mogły się schłodzić. 

Plany mamy duże, niestety jak zwykle ograniczają nas fundusze. Bez Waszej pomocy ciężko będzie nam stworzyć takie miejsce - chcemy prosić Was o pomoc dla naszych podopiecznych! 

Oczywiście nasz mini "Ośrodek" będzie otwarty na odwiedzających, a także na wolontariuszy którzy będą chcieli pomóc nam w pracy przy budowie i przy samych psiakach :)

Zdjęcie opisu zbiórki Wybieg dla bezdomnych psów

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Katarzyna - awatar

  Katarzyna

  31.03.2016
  31.03.2016

  Grosz do grosza, niech pieski mają gdzie biegać! :D

 • justyna - awatar

  justyna

  31.03.2016
  31.03.2016

  jakbym mogła to bym jednego psiaka też wzięła... styl życia nie pozwala. Mam nadzieję że tak mogę pomóc!

360 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób

Wpłaty: 14

Rafał - awatar
Rafał
50
Ewelina - awatar
Ewelina
10
Magdalena - awatar
Magdalena
15
Bogumiła - awatar
Bogumiła
50
Yvonne - awatar
Yvonne
50
Kinga - awatar
Kinga
20
Wioleta - awatar
Wioleta
15
Katarzyna - awatar
Katarzyna
10
Elżbieta - awatar
Elżbieta
30
justyna - awatar
justyna
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij