Zbiórka Wybieg dla psich staruszków - zdjęcie główne

Wybieg dla psich staruszków

0 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Marek Rekma - awatar

Marek Rekma

Organizator zbiórki

"W Schronisku CANIS w Kruszewie k/ Ostrołęki na dom czeka ponad 400 psich istnień. Zmieniają się imiona, zmieniają się psy.. Jedne znajdują opiekunów, kolejne są przyjmowane.. inne odchodzą nie doczekawszy nigdy domu…

Dlatego dla tych najstarszych psich rezydentów, schroniskowi opiekunowie chcą wybudować specjalny wybieg. Taki, gdzie najbardziej schorowane, poruszające się pomaleńku psy, będą mogły w spokoju wylegiwać się na słońcu, gdzie nie będą ich niepokoić psy młodsze, energiczne, gdzie będzie zacisznie, gdzie każdy stary pies będzie miał swoją budę i własny "kawałek podłogi". Z czasem planowana jest też budowa wiaty dla zwierzaków, aby zapewnić im schronienie."

Koszt wybiegu to 20 tysięcy. Ja ze swojej strony chcę zebrać część tej kwoty.

Właśnie stuknęło mi 51 lat. To wiek, w którym myśli się nie tylko o sobie, ale też o innych, szczególnie o tych, którzy nie mają nikogo, prócz nas - ludzi. Kiedy córka miała 5 lat bardzo chciał mieć psa. Powiedziałem jej wtedy, mając nadzieję, ze zapomni, że jeśli za 5 lat nadal będzie chciała go mieć, to wtedy dostanie, a na razie może jakieś inne, mniejsze zwierzątko. Córcia zgodziła się (nie miała wyjścia) i najpierw pojawiła się myszka, a po niej kolejno 3 chomiki. Tak minął pięcioletni czas oczekiwania na psa i ku mojemu zdziwieniu, a wręcz rozczarowaniu, wcale jej nie przeszło. W dniu dziesiątych urodzin, byłem bardzo zaskoczony,  kiedy przypomniała mi o mojej obietnicy. Skoro jednak słowo się rzekło, to nie było wyjścia, bo słowo, to słowo i 11 lat temu w mojej rodzinie pojawił się pies (kundelek z rynku). Lata mijały, a ta psina stawała się coraz bardziej mi bliska. Aktualnie bez naszego psa prawdopodobnie nie byłbym w stanie funkcjonować – dużo mógłbym na ten temat opowiadać, ale to nie miejsce i czas. Dlatego to im dedykuję tę zbiórkę i wierzę, że z pomocą ludzi, którym nie jest obojętny los tych, którzy tak nas kochają, uda się przybliżyć do wymarzonego przez Schronisko celu.

Więcej informacji o Schronisku znajdziecie tutaj: https://www.facebook.com/schroniskocanis

Dziękuję wszystkim za okazane wsparcie i proszę o udostępnianie apelu o pomoc. 

Marek

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Marek Rekma - awatar

Marek Rekma

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij