Zbiórka Wybieg dla psich staruszków - miniaturka zdjęcia

Wybieg dla psich staruszków

Marek Rekma - awatar

Marek Rekma

Organizator zbiórki

"W Schronisku CANIS w Kruszewie k/ Ostrołęki na dom czeka ponad 400 psich istnień. Zmieniają się imiona, zmieniają się psy.. Jedne znajdują opiekunów, kolejne są przyjmowane.. inne odchodzą nie doczekawszy nigdy domu…

Dlatego dla tych najstarszych psich rezydentów, schroniskowi opiekunowie chcą wybudować specjalny wybieg. Taki, gdzie najbardziej schorowane, poruszające się pomaleńku psy, będą mogły w spokoju wylegiwać się na słońcu, gdzie nie będą ich niepokoić psy młodsze, energiczne, gdzie będzie zacisznie, gdzie każdy stary pies będzie miał swoją budę i własny "kawałek podłogi". Z czasem planowana jest też budowa wiaty dla zwierzaków, aby zapewnić im schronienie."

Koszt wybiegu to 20 tysięcy. Ja ze swojej strony chcę zebrać część tej kwoty.

Właśnie stuknęło mi 51 lat. To wiek, w którym myśli się nie tylko o sobie, ale też o innych, szczególnie o tych, którzy nie mają nikogo, prócz nas - ludzi. Kiedy córka miała 5 lat bardzo chciał mieć psa. Powiedziałem jej wtedy, mając nadzieję, ze zapomni, że jeśli za 5 lat nadal będzie chciała go mieć, to wtedy dostanie, a na razie może jakieś inne, mniejsze zwierzątko. Córcia zgodziła się (nie miała wyjścia) i najpierw pojawiła się myszka, a po niej kolejno 3 chomiki. Tak minął pięcioletni czas oczekiwania na psa i ku mojemu zdziwieniu, a wręcz rozczarowaniu, wcale jej nie przeszło. W dniu dziesiątych urodzin, byłem bardzo zaskoczony,  kiedy przypomniała mi o mojej obietnicy. Skoro jednak słowo się rzekło, to nie było wyjścia, bo słowo, to słowo i 11 lat temu w mojej rodzinie pojawił się pies (kundelek z rynku). Lata mijały, a ta psina stawała się coraz bardziej mi bliska. Aktualnie bez naszego psa prawdopodobnie nie byłbym w stanie funkcjonować – dużo mógłbym na ten temat opowiadać, ale to nie miejsce i czas. Dlatego to im dedykuję tę zbiórkę i wierzę, że z pomocą ludzi, którym nie jest obojętny los tych, którzy tak nas kochają, uda się przybliżyć do wymarzonego przez Schronisko celu.

Więcej informacji o Schronisku znajdziecie tutaj: https://www.facebook.com/schroniskocanis

Dziękuję wszystkim za okazane wsparcie i proszę o udostępnianie apelu o pomoc. 

Marek

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna
Marek Rekma - awatar

Marek Rekma

Organizator zbiórki

Wpłaty - 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij