Zbiórka Zbieramy na ogrodzenie wybiegu. - miniaturka zdjęcia

Zbieramy na ogrodzenie wybiegu. Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Zbieramy na ogrodzenie wybiegu. - zdjęcie główne

Zbieramy na ogrodzenie wybiegu.

420 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

W schronisku Sonieczkowo koło Augustowa przebywa ponad 400 psów. Mieszkają w kojcach i tylko raz w tygodniu, jeśli jest wystarczająco dużo wolontariuszy, wychodzą na krótki spacer na smyczy.

Tak bardzo potrzebują pobiegać po trawie, poczuć pęd wiatru, poskakać, poszaleć, poczuć się przez chwilę wolnym duchem. Będzie to możliwe, jeśli teren, na którym spacerujemy, bedzie ogrodzony siatką. Wówczas będzie można wypuszczać kolejne psy z kojców na wybieg. O tym marzymy dla tych psów.

Ogrodzenie z siatki ocynkowanej i powlekanej PVC. Kosztorys 100 m ogrodzenia wybiegu siatką ocynkowaną i powlekanej PVC na podmurówce:

• 100 metrów siatki (w wycenie uwzględniliśmy siatkę zieloną) – to koszt 1205 zł,

• 310 metrów drutu naciągowego, który zapewni odpowiednie napięcie siatki w części dolnej, górnej i pośrodku – 168 zł,

• 37 słupków przelotowych, 4 słupki narożne, 6 słupków podporowych – za które zapłacimy ok. 1

• 528 zł oraz akcesoria dodatkowe do ich montażu, takie jak: nakładki (6 szt.), płaskowniki (6 szt.), części pomocnicze (16 szt.), śruby mocujące hakowe (18 szt.) – 210 zł,

• akcesoria do napięcia drutu naciągowego, czyli: napinacze zapadkowe (18 szt.) oraz przelotki blaszkowe z wkrętem (111 szt.), a także opaski – za łączną kwotę 256 zł,

• elementy podmurówki prefabrykowanej – deska kaseton 40 szt. – za 1890 zł oraz łączniki do nich (41 szt.) – 605 zł.

Łączny koszt wszystkich niezbędnych elementów takiego ogrodzenia to 5866 zł. W tym przykładzie ogrodzenie ma wysokość 1,5 m (w tym 1,25 m to siatka, 20 cm podmurówka, 5 cm przestrzeń między nimi). Jeśli chcielibyśmy mieć ogrodzenie o 25 cm wyższe – z siatki o wysokości 1,5 m, musimy się liczyć z kosztami o 8% większymi. W tym przypadku będzie to 6 330 zł. 

Wybieg ma wymiary 100 m x 10 m tak więc 220 metrów bieżących ogrodzenia to koszt 2,2 x 6330zł = 13 926 zł.

Koszt robocizny to około 5 000 zł.

Pomóżcie nam kochani Darczyńcy spełnić to psie marzenie.  Serdecznie dziękujemy.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
420 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 18

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anna Zielińska - awatar
Anna Zielińska
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Basia L - awatar
Basia L
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Mariola Mariola - awatar
Mariola Mariola
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
27
Alicja Kochanowska - awatar
Alicja Kochanowska
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij