Zbiórka Wybierz Antka - zdjęcie główne

Wybierz Antka

60 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Maja Fryczkowska - awatar

Maja Fryczkowska

Organizator zbiórki

Kilka informacji o Antku

Antek to mały, ok. 8 letni pies. Waży 10 kg. Dogaduje się z innymi zwierzętami.

Został znaleziony tuż przed Sylwestrem 2015, leżał na ulicy, potrącony przez samochód. Obrażenia były bardzo rozległe, istniały obawy, że Antek nigdy nie stanie na łapki. Na szczęście udało się znaleźć fachową opiekę-pod okiem doktora Sterny z kliniki Bemowo w Warszawie.

Po skomplikowanej operacji i długiej rehabilitacji Antek odrodził się na nowo.

Antek szuka domu na terenie całej Polski, jego adopcja zostanie poprzedzona wizytą przedadopcyjną i podpisaniem umowy adopcyjnej.

Na co zbieramy?

Antek przebywa w płatnym domu tymczasowym pod Krakowem. Miesięczna opłata za jego pobyt wynosi 300 zł.

Antek przebywa tam już od 6 miesięcy, zainteresowanie nim jest znikome, dlatego szukamy osób chcących wesprzeć nas finansowo w opłacaniu domu tymczasowego.

Każda złotówka się liczy!

Zdjęcie opisu zbiórki Wybierz Antka

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    25.10.2016
    25.10.2016

60 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Maja Fryczkowska - awatar

Maja Fryczkowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Jola - awatar
Jola
15
Emilia - awatar
Emilia
5
Aleksandra - awatar
Aleksandra
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij