Zbiórka Leczenie dla rodziny po pożarze - miniaturka zdjęcia

Leczenie dla rodziny po pożarze

Zbiórka Leczenie dla rodziny po pożarze - zdjęcie główne

Leczenie dla rodziny po pożarze

80 492 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 111 osób
Wpłać teraz
 
Dawid Wasik - awatar

Dawid Wasik

Organizator zbiórki

Zbiórkę organizujemy dla wujka Piotrka, jego synka Sebastianka oraz wujka Janusza.

Aktualizacja - 04.09.2020

Z przykrością informuję, że dnia 04.09.2020 po długiej walce w szpitalu zmarł wujek Piotrek. Pogrzeb odbędzie się 09.09.2020 (środa)  o godz. 15 w Kościele Matki Bożej Częstochowskiej w Pradłach.

Sebastianek oraz wujek Janusz nadal przebywają w szpitalu i potrzebują naszego wsparcia i pomocy. Dziękujemy wszystkim za okazane dla nas serce w tych trudnych dla naszej rodziny chwilach.


Dnia 08.08.2020 w Pradłach nieopodal Zawiercia miał miejsce tragiczny w skutkach wybuch gazu, w wyniku którego poważnych poparzeń doznały wszystkie 3 osoby. Tego dnia u wujka Piotrka miała spotkać się cała rodzina - oczekiwali na przybycie gości, jednak tragiczny wypadek zrujnował nasze codzienne życie. 

Wujek Piotrek został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala w Krakowie, gdzie jest w śpiączce i walczy o życie. Jego stan jest bardzo ciężki, doznał poparzeń ciała w 95% II i III stopnia. Niestety jego drogi oddechowe również zostały poparzone. 

Synek wujka - Sebastianek, który we wrześniu ma przystąpić do Pierwszej Komunii Świętej został przetransportowany śmigłowcem do Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka, jego poparzenia również są bardzo poważne. Lekarze poinformowali nas o konieczności wielu przeszczepów skóry i długiej rehabilitacji. 

Wujek Janusz, został także przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Siemianowicach, jego stan zdrowia jest również bardzo poważny, przeszedł już pierwsze operacje przeszczepu skóry, lecz czeka go jeszcze długotrwałe leczenie.

W wyniku pożaru został doszczętnie zniszczony nowo wybudowany budynek gospodarczy u wujka Piotrka, spalone zostały samochody i wszystkie przechowywane tam rzeczy.

W imieniu całej rodziny bardzo prosimy o pomoc. Modlimy się o powrót do zdrowia naszych bliskich. Wiemy, że będzie czekać ich bardzo długie i kosztowne leczenie oraz rehabilitacja.


Odnośniki do artykułów o wypadku:

https://zawiercie112.pl/wybuch-gazu-w-pradlach-na-miejsce-leca-smiglowce-lotniczego-pogotowia-ratunkowego/

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=144752150598529&id=110739640666447

https://www.facebook.com/pg/OSP-Kroczyce-620474651296681/photos/?tab=album&album_id=3522720317738752


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • K.Lasota - awatar

  K.Lasota

  24.11.20
  24.11.20

  Szybkiego powrotu do zdrowia

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.11.20
  22.11.20

  Zdrowia życzymy...

 • Teresa Perplass - awatar

  Teresa Perplass

  20.11.20
  20.11.20

  Powodzenia i zdrowia chociaz nie wiem w jakiej sprawie nie wyswietla sie u mni

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.09.20
  29.09.20

  Niech łaska Pana Naszego Jezusa Chrystusa będzie z wami😊🙏♥️

 • Marcelina Kozłowska - awatar

  Marcelina Kozłowska

  19.09.20
  19.09.20

  życzę powrotu zdrowia i siły na każdy kolejny dzień <3

80 492 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 111 osób
Wpłać teraz
 
Dawid Wasik - awatar

Dawid Wasik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 111

Teresa Kondas - awatar
Teresa Kondas
50
Piotr Lewandowski - awatar
Piotr Lewandowski
100
K.Lasota - awatar
K.Lasota
100
Eugeniusz Przekop - awatar
Eugeniusz Przekop
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Emila - awatar
Emila
100
jaki - awatar
jaki
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Daniel Karpiński - awatar
Daniel Karpiński
50
Marek Koryczan - awatar
Marek Koryczan
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij