
Witam jestem Samotną Matką z czwórką dzieci,pilnie potrzebóje łóżek dla swoich dzieci. Moje dzieci to Laura 13 lat,Przemek 14 lat jest chory na autyzm, Kamil 18lat i Dawit 16 lat.mieszkam w malutkim mieszkaniu 36 metrów dzieci się uczą, dwoje w szkole specjalnej.Dzieci mają połamane i zepsute łóżka, nie zdatne do użytku, ja choruje na cukrzyce i inne schorzenia nie stać mnie, by dzieciom zapewnić łóżka,chciałbym aby mogły normalnie się wysypiać.Wszyscy przebywaja na kupę w małym ciasnym pokoiku, jest on obskurny i brzydki i nadaje się do remontu, ciężko tu o własny kont.i warunki do nauki kiepskie.Prosze dobrych ludzi o pomoc w sprawie pomocy podaje mój numer kontaktowy 539-933-225 Agnieszka
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!