Marzenie o chrupiącym chlebie :)

2 499 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 53 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Łukasz Janke - awatar

Łukasz Janke

Organizator zbiórki

Witam. Jestem facetem, który w wieku 40 lat odkrył, że pieczenie chleba, to czysta magia... robiłem to przez ostatnie 4 lata we Wrocławiu. Na FB założyłem dla znajomych Jankesowa Piekarnia... tak, aby mogli podzielić się wrażeniami ze smakowania naszego chleba z innymi osobami. Zadowoleni, mlaskają i chcą po prostu kolejne bochenki. Lubię przekazywać dobro,    a w naszym chlebie, jest na pewno miłość, pasja, chwila, która jest bardzo ważna.                 Piszę ....w naszym chlebie, bo próbuję zaszczepić te same emocje, które mi się udzielają, przy wyrabianiu ciasta, naszym dwóm córkom: 3-letniej Mai i 11-letniej Hani. Pomagają mi dzielnie     i jestem z nich dumny. Teraz przenieśliśmy się z Wrocławia w okolice Jeleniej Góry, chcemy zwolnić tempo naszego życia. Szukamy mieszkania, a w nim przydałby się naprawdę dobry piekarnik i robot planetarny. Wiem o tym, że ręką tych wszystkich kolejnych bochenków nie wymieszam :) Na to właśnie zbieram i proszę o wsparcie.  Kupimy oczywiście piekarnik,           ale z Waszą pomocą, kupimy z tzw. "górnej półki", na co sami raczej nie moglibyśmy sobie pozwolić. Życzę wszystkim takich samych odkryć, jak moje... i takiej samej rodziny,                 jaką jesteśmy :)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.03.19
  29.03.19

  Marzenia się nie spełniają- marzenia się spełnia... ale Łukasz to wie :)

  • Łukasz Janke - awatar

   Łukasz Janke - Organizator zbiórki

   30.03.19
   30.03.19

   Dziękuję w imieniu rodziny Jankesów :)

2 499 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 53 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Łukasz Janke - awatar

Łukasz Janke

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 53

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
7
Maciek - awatar
Maciek
50
Ewelina Oszmian - awatar
Ewelina Oszmian
20
Aleksandra - awatar
Aleksandra
20
Andrzej - awatar
Andrzej
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Magda - awatar
Magda
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij