Szymon Dajewski
Proszę o wsparcie

Witam. Jestem 22 letnim mężczyzną z blokowiska w mieście. Od małego widziałem różne odcienie patologii. Problemy w domu odreagowywałem nadużywając alkoholu i narkotyków. W wieku 19 lat spowodowałem wypadek samochodowy komplikując zdrowie niewinnej kobiety. Do dziś wypłacam jej rente. W tym samym okresie zakończył się mój miłosny związek, który dawał mi bardzo dużo wsparcia. Narastający żal spowodował pogłębienie się moich problemów z nałogami, do których doszedł hazard. Mieszkam z chorym ojcem, niezdolnym do pracy, którym muszę się opiekować. Fakt ten nie pozwala mi znaleźć lepszej pracy za granicą. Błędy oraz presja tworzą narastającą się falę depresji. Proszę o przeznaczenie choćby 1zł, dla mnie to ogromne wsparcie i pomoc w walce o odzyskanie kontroli nad własnym życiem. Wdzięczność dla każdego z osobna, kto zdecyduję się wesprzeć moją zbiórkę nie zna granic.
Proszę o wsparcie
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!