Zbiórka Wsparcie dla Wyprawiamy Dobro - miniaturka zdjęcia

Wsparcie dla Wyprawiamy Dobro Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Wsparcie dla Wyprawiamy Dobro - zdjęcie główne

Wsparcie dla Wyprawiamy Dobro

11 196 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 48 osób

Wyprawiamy Dobro 

Zaczęło się od potrzeby chwili- konflikt rozgrywający się u naszych sąsiadów spowodował pojawienie się wielu potrzeb, które jak wielu wolontariuszy staraliśmy się spełnić. W pewnym momencie jedną z nich okazały się wyprawki szkolne dla dzieci z Ukrainy uciekających przed wojną do naszego państwa. Mała akcja plecakowa przeobraziła się w dużą inicjatywę, która skłoniła nas do założenia fundacji- tak powstało Wyprawiamy Dobro.


Everything started with sudden call to action- conflict taking place in our neighboring country brought a flood of needs, which we as well as all volounteers tried to meet. At some point the need of school supplies for children fleeing war in Ukraine and arriving to our country has emerged. Small school kit initiative had grown so much, that we started a charity- that is how Wyprawiamy Dobro was created.


Nasze obecne akcje / Our current projects

Akcja Rucksack - akcja polegająca na tworzeniu wyprawek szkolnych dla dzieci, które ich potrzebują. Do tej pory udało nam się skompletować oraz dostarczyć potrzebującym dzieciom ponad 900 wyprawek, w których skład wchodzi plecak, piórnik, długopisy, ołówki, zeszyty, bloki rysunkowe, flamastry, kredki, farby, zestawy kreślarskie, gumki, temperówki, ale również przekąski do szkoły.

Akcja Rucksack- this initiative is about providing school kits to children needing them. We have managed to assemble and hand out over 900 school kits so far. School kit consists of rucksack, pencil case, pens, pencils, notebooks, drawing pads, coloured pencils, felt-tip pens, paint sets, rubbers, pencil sharpeners and snacks as well.

Warsztaty i wycieczki- zorganizowaliśmy warsztaty plastyczne dla dzieci z punktu pobytu dla uchodźców przy ul. Wołoskiej 7 oraz udało nam się zabrać dzieci na wycieczkę po Polskim Radiu.

Art classes and trips- we have arranged art activities in the place of residence for refugees on Wołoska 7. We have also managed to  organize a trip to Polskie Radio.

Wyprawiamy święta - akcja zapewnienia wymarzonych świątecznych prezentów oraz spełnienia potrzeb dzieci z domów dziecka, rodzin zastępczych oraz ubogich rodzin z Tomaszowa Mazowieckiego,Warszawy oraz okolic, a także dla dzieci z punktu pobytu dla uchodźców.

Christmas event- initiative in which we are making christmas present and bolesne filled with supplies for children Frombork foster facilities and poor families in Tomaszów Mazowiecki,  Warsaw and suburbs and also for children from place of residance for refugees.


Nasze plany / Our plans


 Chcielibyśmy nadal prowadzić dotychczasowe akcje i zwiększać ich zakres. Widzimy ile szczęścia przynoszą nasze działania i jak duży mają wpływ na małych podopiecznych. 

Planujemy również prowadzenie warsztatów o tematyce prawniczej, na których młodzież będzie mogła się zapoznać z zawodem prawnika i sędziego oraz z funkcjonowaniem sądów.

We are hoping for a chance to continue and expand our current initiatives. We see joy and childrens positive reaction to our actions. 

We are planning to arrange classes introducing youth to  the court work and lawyers/judges work.


Jesteśmy ogromnie wdzięczni za wsparcie jakie otrzymaliśmy do tej pory. Dzięki Wam wyprawiliśmy mnóstwo dobra. Każdego dnia uczymy się jak wielu jest wspaniałych ludzi, pełnych empatii i to napełnia nas energia do dalszego działania. Zachęcamy do dalszego wspierania nas i śledzenia naszych incjatyw. 

Wyprawiajmy razem dalej Dobro.


We are really grateful for your support. We couldn't do all this good without your help. Every day introduces us to new incredible people with big hearts and it gives us energy to do more. We encourage you to support our efforts and keep up with our initiatives.

Let's do more good toghether.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • WYPRAWIAMY DOBRO - awatar

  WYPRAWIAMY DOBRO

  17.12.2022
  17.12.2022

  Kolejne dzieci mogą się cieszyć prezentami- tym razem z pogotowia opiekuńczego. ❤️ Dziękujemy za Waszą pomoc.

  Zdjęcie aktualizacji 108 132

11 196 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 48 osób

Wpłaty: 48

DawidP - awatar
DawidP
220
Mirmed - awatar
Mirmed
210
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
MLka - awatar
MLka
20
Olga Kornafel-Flak - awatar
Olga Kornafel-Flak
100
MLka - awatar
MLka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Dominika - awatar
Dominika
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij