Zbiórka Wyremontuj z nami to miejsce - zdjęcie główne

Wyremontuj z nami to miejsce

5 070 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 106 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Olczyk-Grabowska - awatar

Anna Olczyk-Grabowska

Organizator zbiórki

Chcemy stworzyć przyjazne miejsce dla rodzin, gdzie będą odbywały się warsztaty, spotkania, wykłady, seminaria. Będzie to przestrzeń na rozwój, inspirację, kreatywność, doświadczanie, wsparcie i wzrastanie.

Od września tego roku wynajmujemy lokal przy ul. Perzyńskiego 14, w samym sercu warszawskich Bielan. Jesteśmy w obliczu wyzwania jakim jest remont tego miejsca. Przestrzeń jest kameralna (52 m2), jednak wymaga wielu prac remontowych: wyburzenia 3 ścian, ułożenia nowej podłogi, poprowadzenia oświetlenia, odnowienia toalety, wygładzenia ścian, postawienia ściany w korytarzu, odnowienia zewnętrznej elewacji, wyposażenia wnętrza i dostosowania do potrzeb warsztatowych.

Zwracamy się do Was z ogromną prośbą o wsparcie finansowe remontu, którego teraz bardzo potrzebujemy. Jeśli chcecie z nami tworzyć to miejsce, lubicie nasze działania, znacie nas, bądź po prostu macie ochotę zrobić coś dobrego i dołożyć swój mały kawałek do powstania tego miejsca, to będziemy Wam bardzo wdzięczni za każde wsparcie.

Pomóżcie nam nazbierać 25 OOO zł. Jest nas wielu, wystarczą niewielkie kwoty by WSPÓLNIE STWORZYĆ NOWĄ PRZESTRZEŃ NA BIELANACH, tętniącą życiem kulturalnym, rodzinnym, rozwojem, wsparciem i dobrą energią. Będzie to przyjazne miejsce dla Was i Waszej rodziny.

Wierzymy, że z Waszą pomocą uda się wyremontować to miejsce. 

Będziemy wdzięczni za każdą wpłatę.

Zgromadzone fundusze, 25 000 zł przeznaczymy na:

- zrobienie oświetlenia w 3 pomieszczeniach,

- ułożenie płytek w łazience,

- wstawienie 2 drzwi w pomieszczeniach,

- ułożenie podłogi we wszystkich pomieszczeniach,

- postawienie 2 ścianek,

- zakrycie rur, wyrównanie ścian i odmalowanie przestrzeni,

- odmalowanie zewnętrznej elewacji,

- zakup farb,

- przemieszczenie rury odpływowej,

- wstawienie drzwi w mniejszym pomieszczeniu;

Jeśli zbierzemy więcej niż 25 000 zł, przeznaczymy na:

- naprawę mechanizmów okiennych,

- naprawę drzwi wejściowych,

- zakup zlewu,

- zakup krzeseł, szafy, wieszaków;                                                                             

Kim jesteśmy?Jesteśmy osobami z Fundacji Przystanek Twórczość, która od ponad 11 lat działa w obszarze kultury, innowacyjnej edukacji i rozwoju osobistego. Prowadzimy działania wspierające potencjał twórczy i umiejętności psychospołeczne dzieci, rodziców i nauczycieli. Tworzymy, inspirujemy i odkrywamy wraz z dziećmi otaczający świat sztuki, nauki i przyrody. Rodzicom i nauczycielom proponujemy warsztaty rozwojowe, wspierające ich umiejętności  i wiedzę psychologiczną pomocną w budowaniu relacji z dziećmi opartych na szacunku, zrozumieniu potrzeb, zaufaniu i wspieraniu zasobów. 

Każdego roku realizujemy liczne projekty, z których wiele zostało docenionych i wyróżnionych. Tylko w ubiegłym roku zrealizowaliśmy 200 działań w ramach 6 projektów, były to: warsztaty, wykłady, pokazy, spotkania, wernisaż, wystawy oraz konferencja. Łącznie wzięło w nich udział 6000 osób. Miesięcznie w naszych warsztatach i działaniach bierze udział około 500 - 600 osób, natomiast liczba chętnych i oczekujących na przyjęcie jest dużo wyższa. Taka tendencja utrzymuje się od kilku lat. Nasze działania cieszą się ogromnym zainteresowaniem ze strony mieszkańców Warszawy.

Udało nam się zbudować wokół Fundacji społeczność wielu rodzin, które zaprzyjaźniły się z nami, bardzo chętnie uczestniczą w naszych działaniach i bardzo je sobie cenią. Dotychczas nasze działania realizowaliśmy w dwóch zaprzyjaźnionych miejscach, byliśmy trochę takim „latającym domem kultury bez własnego miejsca”. Teraz pojawiła się możliwość stworzenia własnego miejsca, zależy nam by było ono przestrzenią wspólnych spotkań i aktywności. 

Jeśli chcesz więcej dowiedzieć się o naszych działaniach zachęcamy do odwiedzenia naszych stron internetowych:

www.tworczosc.org.pl

www. pracowniarodziny.pl

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Hipopotam - awatar

  Hipopotam

  21.12.19
  21.12.19

  Hipopotam

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  04.11.19
  04.11.19

  Wierzę w waszą działalność.

5 070 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 106 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Olczyk-Grabowska - awatar

Anna Olczyk-Grabowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 106

Hipopotam - awatar
Hipopotam
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Anna Susicka - awatar
Anna Susicka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Karolina i Mateusz - awatar
Karolina i Mateusz
50
Monika - awatar
Monika
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Agata i Bartek - awatar
Agata i Bartek
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij