Zbiórka Kotki WYRZUCONE W WORKU-POMÓŻCIE - miniaturka zdjęcia

Kotki WYRZUCONE W WORKU-POMÓŻCIE Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Kotki WYRZUCONE W WORKU-POMÓŻCIE - zdjęcie główne

Kotki WYRZUCONE W WORKU-POMÓŻCIE

750 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Kilka dni temu w Łasku - Kolumnie ktoś podrzucił na posesję spory worek. Worek był szczelnie zawiązany. 

Z worka dochodziło tylko żałosne popiskiwanie i miauczenie. Jak się okazało w worku była kotka i 7 maluchów. Pani która znalazła kociaki, szybko powiadomiła naszą fundację. Gdyby nie szybka reakcja, koty z pewnością by nie przeżyły... 

Nadal nie rozumiemy, dlaczego ludzie potrafią być tak okrutni wobec bezbronnych zwierząt. Zabrałyśmy całą kocią rodzinkę. Gromadka została pilnie zabrana przez nas do Lecznicy Weterynaryjnej w Zduńskiej Woli. 

Kociaki przeszły przegląd weterynaryjny. Po wnikliwym przyjrzeniu się kotom ewidentnie widać, że maluchy muszą pochodzić z dwóch miotów. Musiała być więc jeszcze jedna kocia mama. Co się z nią stało można tylko snuć domysły...

Maluchy miały zaropiałe oczy, które Pani Doktor dokładnie przemyła i odkaziła. Maluchy ze względu na swój bardzo młody wiek ( około 2 tyg) zostały posypane pudrem zwalczającym pchły. Kocia mama miała zaropiałe oczy i kilka kleszczy. Ogólnie jest bardzo wychudzona i słaba. Została odrobaczona i dostała preparat przeciwko pchłom i kleszczom. Otrzymała też zastrzyk przeciwzapalny i antybiotyk. Lekarz zalecił także antybiotyk w tabletkach, który będzie podawany 2 razy na dobę przez 7 - 10 dni oraz krople do oczu również z antybiotykiem. Ten sam antybiotyk do oczu otrzymały również kocie dzieciaki. Lekarz zalecił by kotka była teraz dobrze odżywiana. Oprócz wysokobiałkowej karmy kotka będzie codziennie otrzymywała do jedzenia żółtko oraz gotowane mięsko. Musimy dbać o nią, by dała radę wykarmić 7 kociąt. 

Na szczęście udało się dla całej rodzinki znaleźć wspaniały dom tymczasowy u Ani i Arka. 

W domu tymczasowym jako pomocnik :) do opieki nad rodzinką jest też piesek Brus, który już kiedyś wychował małego kociaka :) 

Kochani te skrzywdzone maleństwa są już bezpieczne, jednak potrzebujemy wsparcia na ich utrzymanie, wyżywienie i leczenie.

Z uwagi na ilość zwierząt które są teraz pod opieką naszej fundacji liczy się dla nas każda wpłacona kwota! 

Za uzbierane tutaj środki będziemy na bieżąco kupować wysokiej jakości karmę, żwirek, podkłady higieniczne, leki i opłacać wizyty weterynaryjne. W odpowiednim czasie wysterylizujemy też kocią mamę. Dopiero gdy kociaki podrosną, będą zupełnie zdrowe i gotowe do adopcji, zaczniemy rozglądać się za domami dla nich !

Będziemy bardzo wdzięczni za każde okazane wsparcie !


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy darczyńca - awatar

  Anonimowy darczyńca

  01.06.2017
  01.06.2017

  Trzymajcie się kotełki :)

 • Katarzyna Gw - awatar

  Katarzyna Gw

  28.05.2017
  28.05.2017

  Niech maluchy zdrowieją jak najszybciej i znajdą kochające domy <3

750 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 34

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Dorota Blednicka - awatar
Dorota Blednicka
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Michał Em - awatar
Michał Em
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Anonimowy darczyńca - awatar
Anonimowy darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij