Zbiórka Wyrzocony pies i Wielki Bohater! - miniaturka zdjęcia

Wyrzocony pies i Wielki Bohater! Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Wyrzocony pies i Wielki Bohater! - zdjęcie główne

Wyrzocony pies i Wielki Bohater!

410 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

To historia o spotkaniu zła z dobrem...

Prowizorycznie zwyciężyło dobro, bo skrajnie wychudzony pies przeżył. Tylko dlaczego od pewnego czasu na myśl o nim coraz częściej z oczu zaczynają nam płynąć łzy?

Odpowiedzi na to pytanie szukajcie poniżej...

W miejscowości Czestków ktoś wyrzucił psa. Nie wiadomo jak długo się tułał. W chwili, gdy zainteresował się nim pewien Pan, pies był wychudzony i słaniał się na łapach. Bez pomocy nie miałby szans na przeżycie. 

Tym Człowiekiem o Wielkim Sercu okazał się być sołtys Czestkowa, Pan Mirosław-WIELKI BOHATER na MAŁEJ WSI ! Pan Mirosław bowiem zadbał dosłownie o wszystko. Między drzewami zbudował psiakowi legowisko, dodatkowo je zadaszył, aby psiak nie mókł, codziennie karmił ciepłym jedzeniem, ale przede wszystkim oswajał psa, który początkowo bardzo bał się człowieka. 

Nazwał go Reks. Powolutku Reksio dochodził do siebie i nabierał zaufania do swojego opiekuna. Mozolna praca jednego człowieka uczyniła cuda. Gdy po pewnym czasie, po zgłoszeniu przez Pana Mirosława my przyjechaliśmy, Reksio był juz ufny wobec ludzi. Dzięki Panu Mirosławowi pies odzyskał wiarę w człowieka. Merdał ogonem i łasił sie do nas. 

Po zamieszczeniu informacji o tym fakcie na facebooku ochom i achom nie było końca. I słusznie ! Pan Mirosław okazał się bowiem sołtysem nie z tej ziemi ! 

Do dziś ciepło o Nim myślimy i opowiadając historię ratowanego przez Niego Reksia ze wzruszenia mamy łzy w oczach.

Niestety piękny Reksio mimo intensywnego ogłaszania, do tej pory nie spodobał się nikomu na tyle, aby ktoś podarował mu dom. Zakotwiczył w hotelu, idzie mu ju z 3 miesiąc...

Posmutniał, bo to pies który lubi człowieka, a póki co go nie ma. Finansowe wsparcie jakim obdarzył psa pan Mirosław niestety dawno się skończyło.

Dlatego właśnie błagamy WAS o wsparcie dla tego psiaka. Nie pozwólmy aby ta historia miała zły koniec, kontynuujmy piękne dzieło, jakie zapoczątkował Pan Mirosław.

Wierzymy, że możemy na WAS liczyć, że nie przejdziecie obok tak, jak Ci wszyscy, którzy nie zauważyli słaniającego się na łapach psa...

Liczymy na WAS, na WASZE dobre serca!

Za każdą najmniejszą nawet wpłatę po stokroć dziękujemy i klaniamy się nisko !

Pamiętajmy  - dobro wraca :)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • izas - awatar

  izas

  10.11.2017
  10.11.2017

  w jakim hoteliku jest pies?

  • Łaskie Zwierzoluby - awatar

   Łaskie Zwierzoluby - Organizator zbiórki

   29.12.2017
   29.12.2017

   w Dobroniu

 • dzidka - awatar

  dzidka

  20.09.2017
  20.09.2017

  gdybym tylko mogła wpłaciłabym więcej

410 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 13

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
izas - awatar
izas
25
Magda Szymanska - awatar
Magda Szymanska
100
Dariusz Wita - awatar
Dariusz Wita
50
izas - awatar
izas
10
i.s. - awatar
i.s.
30
dzidka - awatar
dzidka
35
Kaśka B. - awatar
Kaśka B.
10
MK66 - awatar
MK66
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij