Zbiórka Wyrzocony pies i Wielki Bohater! - miniaturka zdjęcia

Wyrzocony pies i Wielki Bohater! Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Wyrzocony pies i Wielki Bohater! - zdjęcie główne

Wyrzocony pies i Wielki Bohater!

410 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób

To historia o spotkaniu zła z dobrem...

Prowizorycznie zwyciężyło dobro, bo skrajnie wychudzony pies przeżył. Tylko dlaczego od pewnego czasu na myśl o nim coraz częściej z oczu zaczynają nam płynąć łzy?

Odpowiedzi na to pytanie szukajcie poniżej...

W miejscowości Czestków ktoś wyrzucił psa. Nie wiadomo jak długo się tułał. W chwili, gdy zainteresował się nim pewien Pan, pies był wychudzony i słaniał się na łapach. Bez pomocy nie miałby szans na przeżycie. 

Tym Człowiekiem o Wielkim Sercu okazał się być sołtys Czestkowa, Pan Mirosław-WIELKI BOHATER na MAŁEJ WSI ! Pan Mirosław bowiem zadbał dosłownie o wszystko. Między drzewami zbudował psiakowi legowisko, dodatkowo je zadaszył, aby psiak nie mókł, codziennie karmił ciepłym jedzeniem, ale przede wszystkim oswajał psa, który początkowo bardzo bał się człowieka. 

Nazwał go Reks. Powolutku Reksio dochodził do siebie i nabierał zaufania do swojego opiekuna. Mozolna praca jednego człowieka uczyniła cuda. Gdy po pewnym czasie, po zgłoszeniu przez Pana Mirosława my przyjechaliśmy, Reksio był juz ufny wobec ludzi. Dzięki Panu Mirosławowi pies odzyskał wiarę w człowieka. Merdał ogonem i łasił sie do nas. 

Po zamieszczeniu informacji o tym fakcie na facebooku ochom i achom nie było końca. I słusznie ! Pan Mirosław okazał się bowiem sołtysem nie z tej ziemi ! 

Do dziś ciepło o Nim myślimy i opowiadając historię ratowanego przez Niego Reksia ze wzruszenia mamy łzy w oczach.

Niestety piękny Reksio mimo intensywnego ogłaszania, do tej pory nie spodobał się nikomu na tyle, aby ktoś podarował mu dom. Zakotwiczył w hotelu, idzie mu ju z 3 miesiąc...

Posmutniał, bo to pies który lubi człowieka, a póki co go nie ma. Finansowe wsparcie jakim obdarzył psa pan Mirosław niestety dawno się skończyło.

Dlatego właśnie błagamy WAS o wsparcie dla tego psiaka. Nie pozwólmy aby ta historia miała zły koniec, kontynuujmy piękne dzieło, jakie zapoczątkował Pan Mirosław.

Wierzymy, że możemy na WAS liczyć, że nie przejdziecie obok tak, jak Ci wszyscy, którzy nie zauważyli słaniającego się na łapach psa...

Liczymy na WAS, na WASZE dobre serca!

Za każdą najmniejszą nawet wpłatę po stokroć dziękujemy i klaniamy się nisko !

Pamiętajmy  - dobro wraca :)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • izas - awatar

  izas

  10.11.2017
  10.11.2017

  w jakim hoteliku jest pies?

  • Łaskie Zwierzoluby - awatar

   Łaskie Zwierzoluby - Organizator zbiórki

   29.12.2017
   29.12.2017

   w Dobroniu

 • dzidka - awatar

  dzidka

  20.09.2017
  20.09.2017

  gdybym tylko mogła wpłaciłabym więcej

410 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób

Wpłaty: 13

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
izas - awatar
izas
25
Magda Szymanska - awatar
Magda Szymanska
100
Dariusz Wita - awatar
Dariusz Wita
50
izas - awatar
izas
10
i.s. - awatar
i.s.
30
dzidka - awatar
dzidka
35
Kaśka B. - awatar
Kaśka B.
10
MK66 - awatar
MK66
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij