Zbiórka Wyskakuj z laptopa V - zdjęcie główne

Wyskakuj z laptopa V

6 091 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 88 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Bartosz Waliszewski - awatar

Bartosz Waliszewski

Organizator zbiórki

Nazywam się Waliszewski. Bartek Waliszewski.


Rozdział I POLSKA [czyli początek]

Sam już nie pamiętam, kiedy to było dokładnie, ale w głowie mi siedzi data 4 marca 2020 roku. Wtedy zaczęła się pandemia... a ja nie jestem lekarzem, nie jestem pielęgniarzem. Ba! Nie jestem programistą, nie jestem web masterem, grafikiem, ani Cyber Security... ale potrafię NAPRAWIAĆ komputery. No i tym się właśnie dzielę, tak narodziła się jedna z moich pasji - akcja WYSKAKUJ Z LAPTOPA!

Akcja pierwotnie najbardziej bezbronnych i dotkniętych przez pandemię - czyli dzieci. Wyobraźcie sobie Państwo dom w którym najnowocześniejszym urządzeniem elektronicznym jest 12 letnia mikrofalówka i kineskopowy telewizor. To dom w którym nie ma smartfona, a tym bardziej nie było komputera... wiele z tych dzieci zostało odciętych od szkoły i kontaktów z rówieśnikami. Zero. Nic! Pomagaliśmy również dzieciom dotkniętych nowotworami - tym pozostającym w zupełnej izolacji.

Ponieważ osoby zaangażowane w projekt pracują, mają swoje zycie i zobowiązania, dla projektu działaliśmy najczęściej w nocy, więc w styczniu 2022 roku... kiedy pandemia zaczęła odpuszczać - odetchnąłem z ulgą. Akcja zaczęła zwalniać, nadrobiliśmy sporo zaległości...

Rozdział II UKRAINA [czyli myślimy na żółto-niebiesko]

Wszyscy wiemy co stało się 24 lutego 2022 roku. Wojenny koszmar, uciekinierzy - no i znowu pomagamy. Uciekające dzieci będą chciały zaznać normalności i będą się chciały uczyć. Część z nich "weszło" do naszego systemu edukacyjnego, a część chciała uczyć się zdalnie "w Ukrainie". No i znów byliśmy na pełnych obrotach. Wymagało to całkowitego przestawienia swojej pracy na język ukraiński. Zdążyliśmy się do tego przygotować... Trochę o tym pisałem na naszym profilu na FB - zachęcam do lektury [https://www.facebook.com/wyskakujzlaptopa].

Ukraina, która mimo, że nadal w stanie wojny - powoli podnosi się z ruin. Koszmar braku wszystkiego - dotyka najbardziej region wschodnio - południowy. Tam wyjeżdża coraz więcej sprzętu IT, w tym laptopów, urządzeń sieciowych [switchy, routerów, etc...]. Nikt nie wybrzydza czy sprzęt wygląda ładnie czy niespecjalnie - po prostu ma działać!

ROZDZIAŁ III [TU I TERAZ]

Wydawałoby się, że najgorsze minęło. Łącznie, wraz ze znajomymi, przygotowaliśmy kilkaset komputerów i bardzo chciałbym odpocząć... akcja zwolniła, ale nie odpuszczam. Koło raz wprawione w ruch toczy się dalej, akcja ewoluuje. Dziś pomagamy spokojniej, bez napięcia - i coraz szerszej grupie osób. Pomagam osobom starszym, szkolę z obsługi komputera... Nadal znajduje dzieciaki, które płaczom, kiedy oddaję im na własność laptopa... Nie zatrzymujemy się - idziemy do przodu, systematycznie i z serca twardo,  jesteśmy na swoim miejscu - wykorzystując nasze umiejętności i chęci do pracy. Jednak nie poradzimy sobie bez Waszego wsparcia. Naprawy, wymiany części, baterie, dyski... wszystko kosztuje. My damy to co potrafimy i poskładamy w jedną całość to, co Wy nam ofiarujecie – otrzymany sprzęt, który dzięki zebranym tu środkom dostanie drugie życie.

Kwota, którą chciałbym uzbierać 10.000 zł - to suma moich doświadczeń. Wiem, że pozwoli ona spokojnie iść do przodu, powoli doposażyć i tym samym - podnieść standard sprzętu.

Jeśli chcesz również oddać sprzęt – zapraszam na stronę https://wyskakujzlaptopa.pl/ do zakładki ‘chcę przekazać sprzęt’ – skontaktujemy się z Tobą!

 Z góry wszystkim BARDZO dziękuję 😉

Bartek

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Piotr // Youngboi.com - awatar

  Piotr // Youngboi.com

  25.10.2022
  25.10.2022

  Super akcja! Popieram i wspieram!

 • Monika S. - awatar

  Monika S.

  18.10.2022
  18.10.2022

  Panie Bartku, dziękuję za to, co Pan robi dla dzieci (i ich rodzin). Jest Pan chlubą Naramowic i Poznania :)

 • Natalia i Bartosz - awatar

  Natalia i Bartosz

  15.10.2022
  15.10.2022

  Życzymy powodzenia i trzymamy za Ciebie kciuki:)))

6 091 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 88 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Bartosz Waliszewski - awatar

Bartosz Waliszewski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 88

Anna Mirska - awatar
Anna Mirska
50
Agnieszka Smyka - awatar
Agnieszka Smyka
20
Jędrzej Wiśniewski - awatar
Jędrzej Wiśniewski
200
Ewa 2023 - awatar
Ewa 2023
200
Mateusz - awatar
Mateusz
25
marta hejna- hejna- piątek - awatar
marta hejna- hejna- piątek
200
Vasili - awatar
Vasili
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Juziu - awatar
Juziu
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij