Zbiórka Chora dupka Rafiego - zdjęcie główne

Chora dupka Rafiego

1 840 zł  z 1 800 zł (Cel)
Wpłaciło 67 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Aleksandra Kadecka - awatar

Aleksandra Kadecka

Organizator zbiórki

Jestem " mamą " Rafiego od ponad 5 lat, a nasza "przygoda " z jelitami i chorym brzuszkiem zaczęła się około 4 lata temu.

Od 4 lat walczę, aby stan zdrowia mojego  maluszka był dobry, niestety w ostatnim czasie doszło do kilku powikłań. 

W ciągu dwóch ostatnich tygodni Rafi przeszedł 1 operacje i 3 poważniejsze zabiegi, które pomagają mu funkcjonować w normalny sposób, niestety odkryto również, że potrzebna jest kolejna operacja, na którą niestety nie mam wystarczających środków.


W jelicie Rafiego pojawiło się zwężenie, przez które występuje u niego min. przepuklina odbytowa obustronna, naruszenie mięśnia oraz lekkie przemieszczenie się dalszej części jelita.

Taki zbieg jest niestety dość kosztowny, na same poprzednie zabiegi, opatrunki, leki, specjalistyczną karmę wydałam około 1700 zł, teraz niestety moje fundusze mi nie pozwalają go zoperować. 

Operacja jelita jest ta najważniejszą, ponieważ właśnie przez ten przedsionek pojawiają się jego wszelkie problemy w układzie pokarmowym i wydalniczym.

Dlatego proszę, a wręcz błagam o wszelką pomoc by pomóc mi uratować najlepszego przyjaciela. Wierzę, że uda się zebrać chociaż część kwoty. <3 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Timcio - awatar

  Timcio

  13.10.2019
  13.10.2019

  trzymam kciuki 🐕

 • Ciocia Ola ;) - awatar

  Ciocia Ola ;)

  12.10.2019
  12.10.2019

  Będzie dobrze, Ciociu Olu! 😉 👍

1 840 zł  z 1 800 zł (Cel)
Wpłaciło 67 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Aleksandra Kadecka - awatar

Aleksandra Kadecka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 67

Paula - awatar
Paula
20
Kasia - awatar
Kasia
20
Maciej Dobosz - awatar
Maciej Dobosz
22
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
8
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Krzysztof - awatar
Krzysztof
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij