
Jestem mamą 2 dziewczynek w wieku 2 i 5 lat wychowuje je sama niedawno zdałam na prawo jazdy nie stać mnie by samemu kupić auto więc proszę was. Wiele by to mi ułatwiło poruszanie się gdzie kolwiek z dziećmi. Z góry dziękuję za każdą wpłatę
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!