Zbiórka Baisangur potrzebuje pomocy ! - miniaturka zdjęcia

Baisangur potrzebuje pomocy ! Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Baisangur potrzebuje pomocy ! - zdjęcie główne

Baisangur potrzebuje pomocy !

3 756 zł  z 9 000 zł (Cel)
Wpłaciły 72 osoby
Maciej Stańczyk - awatar

Maciej Stańczyk

Organizator zbiórki

Drodzy !!!
W ogromnej potrzebie jest 9 - miesięczny Baisangur z Czeczenii. Chłopczyk urodził się w Polsce obciążony kilkoma wadami wrodzonymi takimi jak rozszczep kręgosłupa ledźwiowego, wad OUN, wodogłowie oraz pęchęrz neurogenny. Tuż po urodzeniu przeszedł szereg skomplikowanych zabiegów operacyjnych ratujących życie. W tym plastykę przepukliny oponowo - rdzeniowej, implantacje zastawki komorowo - otrzewnowej. Wymaga całodobowej, szczególnej opieki rodziców oraz nieustającej wielospecjalistycznej opieki lekarskiej ( neurolog, urolog, rehabilitant,  foniatra, ortopeda ). Na stałe przyjmuję bardzo dużą ilość specjalistycznych leków bez których nie jest w stanie funkcjonować. Chłopiec wymaga również cewnikowania pęcherza moczowego co 3 godziny, które wykonują rodzice w domu przy użyciu cewników Nelatona. Wszystko to generuje koszty trudne do udźwignięcia przez rodzinę przebywającą obecnie w procedurze azylowej bez prawa do podjęcia pracy. Nie mając takiego prawa oraz zajmując się chorym niemowlęciem, dorywcze pracę może podejmować jedynie tata chłopca, który ze względu na to, że był w Czeczenii ofiarą tortur ma obecnie poważne problemy z kręgosłupem.  Zwracamy się zatem do was z prośbą o wsparcie zbiórki pieniężnej z której środki przeznaczone zostaną na zakup leków, cewników, mieszanek mlecznych i zapewnienie dziecku właściwiej intensywnej rehabilitacji. Każda złotówka się liczy

Potrzeby maleństwa są ogromne. Same cewniki to koszt 1500 złotych miesięcznie ! 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Maciej Stańczyk - awatar

  Maciej Stańczyk

  05.05.2017
  05.05.2017

  Potrzeby maleństwa są ogromne. Same cewniki to koszt rzędu 1500 zł miesięcznie!!!

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.07.2017
  10.07.2017

  Hania Wojtulewicz, zycze wszystkiego dobrego

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  23.05.2017
  23.05.2017

  Wdzystkiego dobrego :):):)

  • Maciej Stańczyk - awatar

   Maciej Stańczyk - Organizator zbiórki

   05.09.2017
   05.09.2017

   Dziękujemy !

 • Joanna - awatar

  Joanna

  23.05.2017
  23.05.2017

  Zdrowka.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.04.2017
  26.04.2017

  Trzymajcie się rodzice dzielnego maluszka! Jestesmy z Wami :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.04.2017
  26.04.2017

  Maluszek w potrzebie, nie można przejść obojętnie

3 756 zł  z 9 000 zł (Cel)
Wpłaciły 72 osoby
Maciej Stańczyk - awatar

Maciej Stańczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 72

Aśka - awatar
Aśka
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Dominika - awatar
Dominika
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Olga - awatar
Olga
15
Przemysław Smolik - awatar
Przemysław Smolik
20
Kasia - awatar
Kasia
10
Ania - awatar
Ania
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij