Zbiórka Pragnę wrócić do życia - zdjęcie główne

Pragnę wrócić do życia

8 491 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 140 osób
Wpłać teraz
 
Barbara Deem Barbara Dąb-Mirowski - awatar

Barbara Deem Barbara Dąb-Mirowski

Organizator zbiórki

Witajcie,

Rozpaczliwie poszukuję pomocy finansowej na powrót do życia po 7 tygodniach pobytu w szpitalu - w tym 2 ciężkich operacjach, zawale i sepsie.

Obecnie jestem osobą leżącą i wymagającą całodobowej opieki oraz intensywnej rehebilitacji, jakie zapewnić mi może jedynie prywatny ośrodek jakim jest Akademickie Centrum Lecznictwa i Rehabilitacji. To bardzo drogi ale niezwykle skuteczny ośrodek. Niestety nierefinansowany przez NFZ.  Pobyt w nim przewidziany jest na około 2 miesiące. Koszt tego pobytu łącznie z dodatkowymi pakietami rehabilitacyjnymi to 13 tys. Plus odżywki, suplementy specjalistyczne jedzenie wysokiej jakości , lekarstwa, środki około stomijne, pampersy.

Każda złotówka pomoże w powrocie do zdrowia. Przy mojej rencie jest to kwota nie do zdobycia, przerasta także znaczie możliwości finansowe mojej Rodziny. Proszę o wpłaty i udostępnianie za które serdecznie dziękuję. Na każde życzenie udostępnię dokumentację lekarską.

Bardzo dziękuję!

Barbara Deem

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.12.18
  19.12.18

  Trzymam kciuki:-*

 • Zofia Flach - awatar

  Zofia Flach

  08.12.18
  08.12.18

  Pomyślnej rehabilitacji życzę.

 • Małgorzata Piątkowska - awatar

  Małgorzata Piątkowska

  04.12.18
  04.12.18

  Basiu,to taki drobny upominek z okazji imienin,pozdrawiam serdecznie i życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

 • Iw.Grab. - awatar

  Iw.Grab.

  23.11.18
  23.11.18

  ;)

 • Anna Pawłowska - awatar

  Anna Pawłowska

  17.11.18
  17.11.18

  Szybkiego powrotu do zdrowia!

8 491 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 140 osób
Wpłać teraz
 
Barbara Deem Barbara Dąb-Mirowski - awatar

Barbara Deem Barbara Dąb-Mirowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 140

Elżbieta Nowak - awatar
Elżbieta Nowak
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Wesołych Świąt - awatar
Wesołych Świąt
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Katarzyna Łapińska - awatar
Katarzyna Łapińska
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Maciej M - awatar
Maciej M
50
Gosia - awatar
Gosia
50
Kinia - awatar
Kinia
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij