Zbiórka Pomóż Julii Zobaczyć Swiat - miniaturka zdjęcia

Pomóż Julii Zobaczyć Swiat Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomóż Julii Zobaczyć Swiat - zdjęcie główne

Pomóż Julii Zobaczyć Swiat

102 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Damian Szostak - awatar

Damian Szostak

Organizator zbiórki


Julia urodziła się w 2013 r. i otrzymała 10 punktów w skali Apgar. Niestety, wszystko zmieniło się  w 20 godzinie życia. Doszło do nagłego zatrzymania akcji serca. Konieczna była szybka reanimacja. Ciężki stan utrzymywał się przez kilka dni. Pojawiła się niewydolność oddechowo-krążeniowa oraz ciężka infekcja. W momencie, gdy wydawało się, że najgorsze minęło, doszło do kolejnej infekcji - sepsy. Julia była w bardzo ciężkim stanie  i dopiero po dwóch miesiącach walki mogła wyjść ze szpitala. Nie możemy wymazać tego zdarzenia z pamięci, ponieważ codziennie widzimy jego skutki. U Julii doszło do anemii, przez co długi czas tylko jadła i spała, a organizm się regenerował. Zatrzymanie serca spowodowało niewielkie niedotlenienie mózgu, dlatego trudno powiedzieć, jak  będzie funkcjonować w przyszłości. Obecnie widać, że rozwój Julki jest mocno spowolniony, gdyż Juleczka juz ma 4 latka a jest na poziomie 2 letniego maluszka. Problem ten się pogłębia, ponieważ Julcia dostrzega tylko światło i tylko bardzo mocne słoneczne. Brakuje jej bardzo ważnego bodźca, którym jest zmysł wzroku. Problem spowodowany jest niedorozwojem nerwu wzrokowego wynikającym z wady genetycznej – Zespołu de Morsiera (SOD). Łączy się z tym także niedorozwój przysadki mózgowej, dlatego organizm Julki produkuje tylko znikome ilości hormonów,które podajemy jej w lekach. Konieczna jest stała kontrola endokrynologiczna: monitorowanie rozwoju i ciągłe zmiany dawek leków. Mimo to pobudzamy oczka do pracy, uczestniczymy w  różnych zajęciach z tyflopedagogami i rehabilitantami, tak aby Julka miała możliwość na dorównanie rówieśnikom i zeby kiedyś mogła funkcjonować sama chociaż w domku,okazuje sie też co wyszło po czasie ze Juleczka nie rosnie jak normalne dziecko i podajemy jej Hormon Wzrostu bo nie rośnie nam:( tak jak powinna Jula na co dzień dużo się bawi i śmieje - to bardzo pogodne dziecko pomimo tego, co wycierpiała, dlatego zbieramy także pieniądze na dalsze kształcenie i rehabilitację w Towarzystwie Opieki nad Ociemniałymi w Laskach, pozdrawia Tata Juleczki

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Damian Szostak - awatar

  Damian Szostak

  20.08.2017
  20.08.2017

  Tutaj jest Juleczki profil gdzie jest duzo zdjęć i filmików z naszą córeczką
  https://www.facebook.com/juliazygmuntszostak/

Komentarze


 • anonimowa rodzina - awatar

  anonimowa rodzina

  25.08.2017
  25.08.2017

  Jesteśmy z Wami, modlimy się za Was!

102 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Damian Szostak - awatar

Damian Szostak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
anonimowa rodzina - awatar
anonimowa rodzina
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij