Zbiórka Zaleczenie SM fotografa - zdjęcie główne

Zaleczenie SM fotografa

0 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Krzysztof Buczek - awatar

Krzysztof Buczek

Organizator zbiórki

Witam,

Od 2013 walczę ze stwardnieniem rozsianym i wychodzi mi to całkiem nieźle, dieta, suplementy, psycholog dodatkowe studia fotograficzne, to wszystko sprawia że nadal się nie poddaje i leczę moje neurony poprzez ciągłe uczenie się nowych rzeczy.

Fotografia jest w moim przypadku lekiem na stwardnienie rozsiane ze względu na ciągłe doskonalenie siebie, uczenie poznawanie nowych ludzi, współpracuję z Teatrem Polskim, "Orły 2015", sesje narzeczeńskie, sesje studyjne, czasami jakieś wesele się trafi ale trudno podpisywać umowę z młodymi lub jakimkolwiek zleceniodawcą na rok do przodu nie mówiąc klientom że za rok mogę już nie chodzić lub mieć problemy ze wzrokiem...

 Tak więc fotografia potrafi ratować życie i jeszcze być lekarstwem:), chciał bym dokształcać się, kursy, szkolenia niestety nie wyrabiam już na to wszystko w swojej etatowej pracy:(

Proszę o wsparcie w tej nierównej walce:(

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Krzysztof Buczek - awatar

  Krzysztof Buczek

  28.05.2019
  28.05.2019

  Ostatni rezonans potwierdza że walka przez 6 lat nie była daremna, tylko jedna drobna zmiana doszła:)

  Zdjęcie aktualizacji 31 964

0 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Krzysztof Buczek - awatar

Krzysztof Buczek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij