Zbiórka Leczenie Gambiego - zdjęcie główne

Leczenie Gambiego

1 485 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Weronika Poprawska - awatar

Weronika Poprawska

Organizator zbiórki

Od półtora roku jestem właścicielką 7-letniego wałacha, który jest nie tylko koniem do jazdy, ale również wspaniałym przyjacielem.

W piątek wieczorem dostał silnego ataku kolki, weterynarze przyjechali na miejsce, jednak po próbie walki z kolką została podjęta decyzja o nocnym przewiezieniu konia do kliniki oddalonej o 200km od stajni. 

Dzięki lekarzom stan konia jest stabilny, jednak potrzebne są kolejne badania w celu postawienia pełnej diagnozy i dalszego leczenia.

Koszty transportu, leczenia i pobytu konia w klinice są duże, dlatego zwracam się do Was z prośbą o pomoc w chociaż częściowym ich pokryciu. Tu nie chodzi o mnie, tu chodzi o życie najwierniejszego przyjaciela. 

Weronika


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Weronika Poprawska - awatar

    Weronika Poprawska

    03.11.2019
    03.11.2019

    Stan Gambiego się poprawił, jednak nadal potrzebujemy funduszy na pokrycie kosztów leczenia oraz utrzymania konia. Zrobimy wszystko co w Naszej mocy, by Gambi w pełni odzyskał siły ❤

1 485 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Weronika Poprawska - awatar

Weronika Poprawska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 30

Renata Osinska - awatar
Renata Osinska
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kinga - awatar
Kinga
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Natalia Jarzina - awatar
Natalia Jarzina
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Karolina Pawlaczyk - awatar
Karolina Pawlaczyk
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij