Zbiórka Sara prosi o pomoc - zdjęcie główne

Sara prosi o pomoc

117 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Katarzyna Kluczek - awatar

Katarzyna Kluczek

Organizator zbiórki

Sara jest z nami od szczeniaka przez 9 wspaniałych lat, jest wspaniałą towarzyszką zabaw naszych dzieci domoterapeutą dla naszego synka ze spektrum autyzmu. Zna ją od zawsze, ponieważ jest rok od niej młodszy. W ostatnim czasie zmagamy się z problemami- Sara nagle zaczęła chorować wykluczono od kleszczowe zapalenia, najpawdopodobniej było to podtrucie.Sąsiedzi nie lubią za bardzo Sary, ponieważ broni naszych dzieci i szczeka gdy ktoś mija naszą posesję. Pierwsze dni dawaliśmy sobie rade ale stan Sary zamiast ulec poprawie - pogarsza się.Okazało się, że są wycieki z wątrobie i śledzionie , wysięki w płucach, zły stan płytek, które popadają w zlepy.Codziennie dostaje wiele leków i kroplówek, ma robione badania celem diagnozy, ale jest ciężko.Systematyczne leczenie i diagnozowanie ciężkiego stanu Sary jest dużym obciążeniem finansowym przy wielodzietnej rodzinie i wydatkach codziennych.Prosimy o pomoc dla Sary, ona sama nie prosi, ale my możemy, dla niej i dla naszego syna,któremu nie możemy powiedzieć chora jest Sara a myśl o jej stracie napawa nas lękiem i przerażeniem jak powiedzieć to Marcinowi i jak on to zniesie. Pożegnanie naszego rodzinnego psa jest opcją nie do zaakceptowania, dlatego walczymy o nią z całych sił, ale te walkę będzie ciężko wygrać bez wsparcia. Za każdą wpłaconą złotówkę Bardzo Dziękujemy :)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Katarzyna Kluczek - awatar

  Katarzyna Kluczek

  26.04.2018
  26.04.2018

  To są paragony od weterynarz i z apteki na laki dla Sary bardzo proszę o wsparcie wczoraj byliśmy na kontroli stan Sary jest stabilny ale ciężki , okazało się na usg że ma liczne guzy na śledzionie i zmiany na wątrobie po długim weekendzie prawdopodobnie będzie mieć operacje a to wiąże się z kosztami . Sara jest cały czas na antybiotykach i sterydach i lekach na obniżenie ciśnienia z całego serca proszę o pomoc za każdą dokonaną wpłate serdecznie dziękujemy :)

  Zdjęcie aktualizacji 14 482

117 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Katarzyna Kluczek - awatar

Katarzyna Kluczek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
86
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij