Zbiórka Sara prosi o pomoc - zdjęcie główne

Sara prosi o pomoc

117 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Kluczek - awatar

Katarzyna Kluczek

Organizator zbiórki

Sara jest z nami od szczeniaka przez 9 wspaniałych lat, jest wspaniałą towarzyszką zabaw naszych dzieci domoterapeutą dla naszego synka ze spektrum autyzmu. Zna ją od zawsze, ponieważ jest rok od niej młodszy. W ostatnim czasie zmagamy się z problemami- Sara nagle zaczęła chorować wykluczono od kleszczowe zapalenia, najpawdopodobniej było to podtrucie.Sąsiedzi nie lubią za bardzo Sary, ponieważ broni naszych dzieci i szczeka gdy ktoś mija naszą posesję. Pierwsze dni dawaliśmy sobie rade ale stan Sary zamiast ulec poprawie - pogarsza się.Okazało się, że są wycieki z wątrobie i śledzionie , wysięki w płucach, zły stan płytek, które popadają w zlepy.Codziennie dostaje wiele leków i kroplówek, ma robione badania celem diagnozy, ale jest ciężko.Systematyczne leczenie i diagnozowanie ciężkiego stanu Sary jest dużym obciążeniem finansowym przy wielodzietnej rodzinie i wydatkach codziennych.Prosimy o pomoc dla Sary, ona sama nie prosi, ale my możemy, dla niej i dla naszego syna,któremu nie możemy powiedzieć chora jest Sara a myśl o jej stracie napawa nas lękiem i przerażeniem jak powiedzieć to Marcinowi i jak on to zniesie. Pożegnanie naszego rodzinnego psa jest opcją nie do zaakceptowania, dlatego walczymy o nią z całych sił, ale te walkę będzie ciężko wygrać bez wsparcia. Za każdą wpłaconą złotówkę Bardzo Dziękujemy :)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Katarzyna Kluczek - awatar

  Katarzyna Kluczek

  26.04.2018
  26.04.2018

  To są paragony od weterynarz i z apteki na laki dla Sary bardzo proszę o wsparcie wczoraj byliśmy na kontroli stan Sary jest stabilny ale ciężki , okazało się na usg że ma liczne guzy na śledzionie i zmiany na wątrobie po długim weekendzie prawdopodobnie będzie mieć operacje a to wiąże się z kosztami . Sara jest cały czas na antybiotykach i sterydach i lekach na obniżenie ciśnienia z całego serca proszę o pomoc za każdą dokonaną wpłate serdecznie dziękujemy :)

  Zdjęcie aktualizacji 14 482

117 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Kluczek - awatar

Katarzyna Kluczek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
86
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij