Zbiórka Sara prosi o pomoc - miniaturka zdjęcia

Sara prosi o pomoc

Zbiórka Sara prosi o pomoc - zdjęcie główne

Sara prosi o pomoc

117 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać teraz
 
Katarzyna Kluczek - awatar

Katarzyna Kluczek

Organizator zbiórki

Sara jest z nami od szczeniaka przez 9 wspaniałych lat, jest wspaniałą towarzyszką zabaw naszych dzieci domoterapeutą dla naszego synka ze spektrum autyzmu. Zna ją od zawsze, ponieważ jest rok od niej młodszy. W ostatnim czasie zmagamy się z problemami- Sara nagle zaczęła chorować wykluczono od kleszczowe zapalenia, najpawdopodobniej było to podtrucie.Sąsiedzi nie lubią za bardzo Sary, ponieważ broni naszych dzieci i szczeka gdy ktoś mija naszą posesję. Pierwsze dni dawaliśmy sobie rade ale stan Sary zamiast ulec poprawie - pogarsza się.Okazało się, że są wycieki z wątrobie i śledzionie , wysięki w płucach, zły stan płytek, które popadają w zlepy.Codziennie dostaje wiele leków i kroplówek, ma robione badania celem diagnozy, ale jest ciężko.Systematyczne leczenie i diagnozowanie ciężkiego stanu Sary jest dużym obciążeniem finansowym przy wielodzietnej rodzinie i wydatkach codziennych.Prosimy o pomoc dla Sary, ona sama nie prosi, ale my możemy, dla niej i dla naszego syna,któremu nie możemy powiedzieć chora jest Sara a myśl o jej stracie napawa nas lękiem i przerażeniem jak powiedzieć to Marcinowi i jak on to zniesie. Pożegnanie naszego rodzinnego psa jest opcją nie do zaakceptowania, dlatego walczymy o nią z całych sił, ale te walkę będzie ciężko wygrać bez wsparcia. Za każdą wpłaconą złotówkę Bardzo Dziękujemy :)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Katarzyna Kluczek - awatar

  Katarzyna Kluczek

  26.04.18
  26.04.18

  To są paragony od weterynarz i z apteki na laki dla Sary bardzo proszę o wsparcie wczoraj byliśmy na kontroli stan Sary jest stabilny ale ciężki , okazało się na usg że ma liczne guzy na śledzionie i zmiany na wątrobie po długim weekendzie prawdopodobnie będzie mieć operacje a to wiąże się z kosztami . Sara jest cały czas na antybiotykach i sterydach i lekach na obniżenie ciśnienia z całego serca proszę o pomoc za każdą dokonaną wpłate serdecznie dziękujemy :)

  Zdjęcie aktualizacji 14 482

117 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać teraz
 
Katarzyna Kluczek - awatar

Katarzyna Kluczek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
86
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij