Zbiórka Zbiórka na operację Miluni - zdjęcie główne

Zbiórka na operację Miluni

399 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Sandra Gąska - awatar

Sandra Gąska

Organizator zbiórki

Witam. Nazywam się Sandra, mieszkam w Wałbrzychu, jestem właścicielka 9miesiecznej suni rasy pinczer karlowaty. Jest to kochana i mądra suczka, którą  bardzo kochamy. Niestety wczoraj (08.08.2019) złamała paskudnie dwie przednie łapki. Ze względu na jej chudziutkie drobne ciałko jest konieczna operacja obu lapek. Weterynarz powiedział że raczej będzie konieczna osteoza(?) bo sam gips może nie dać rady dlatego, że złamanie jest bardzo poważne a ona jest krucha i mogą rozjechac jej się kosteczki po ściągnięciu gipsu. Niestety operacja jest bardzo kosztowna (zostaliśmy poinformowani że wyjdzie to w granicy 3 tysięcy na łapkę) stąd moja wiadomość i wielka prośba i pytanie czy bylibyście wstanie nam pomóc? Każda złotówka to duża pomoc dla nas. Będziemy każdemu bardzo wdzięczni.😔

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Sandra Gąska - awatar

  Sandra Gąska

  14.08.2019
  14.08.2019

  Wczoraj byliśmy na operacji we Wrocławiu w klinice psa i kota dr Niedzielskiego. Operacja wyniosła nas 2093zl, nadal jednak potrzebujemy środków na dalsze leczenie i rehabilitację małej. Będziemy bardzo wdzięczni za każdą pomoc.

  Zdjęcie aktualizacji 35 720

399 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Sandra Gąska - awatar

Sandra Gąska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 22

Pierdoła - awatar
Pierdoła
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Joanna Grempka - awatar
Joanna Grempka
20
Dorka Zimka - awatar
Dorka Zimka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Katarzyna Serdeczna - awatar
Katarzyna Serdeczna
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Natalia Kozioł - awatar
Natalia Kozioł
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij