Zbiórka Walka z bezpłodnością - zdjęcie główne

Walka z bezpłodnością

0 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Kamil Michalak - awatar

Kamil Michalak

Organizator zbiórki

Witam. Mam na imię Kamil i mam 29 lat. W dzieciństwie chorowałem na chorobę zwaną " Kłębuszkowym zapaleniem nerek " , miałem tzw. 2 rzuty w wieku 6 lat i 10 lat. Choroba objawiała się niewłaściwą pracą nerek. Spędziłem prawie 2 miesiące w szpitalu na leczeniu i prawie pół roku musiałem pozostać w domu. Nie mogłem wychodzić z domu praktycznie przez ten cały czas. Udało mi się wyleczyć chorobę , ale nie do końca. Latami żyłem bez świadomości tego jakie mogą być tego powikłania. Od 2013 roku , żyje z cudowną kobietą którą kocham całym sercem. Moja narzeczona zadała mi pytanie " Czy ją kocham , i czy jestem z nią szczęśliwy " oczywiście odpowiedziałem że bardzo ją kocham i jestem z nią bardzo szczęśliwy. W tym samym czasie jednocześnie padło z Naszych ust pytanie , czy chcemy aby ta miłość przyniosła Nam coś cudownego. Oboje wiedzieliśmy , że rozmowa będzie o dziecku. Oboje jesteśmy dorośli a nie wiedzieliśmy jak zabrać się do tej rozmowy. Trochę to takie wstydliwe. Rozmawialiśmy o tym prawie do samego rana. Oboje postanowiliśmy starać się o Nasze pierwsze dziecko. Oboje wiedzieliśmy , że jest potrzebny czas. W roku 2016 po długich staraniach , gdy Nam nie wychodziło postanowiliśmy że zrobię badania. Z niecierpliwością czekaliśmy na wyniki badań. Żyliśmy przekonani , że faktycznie potrzebny jest czas. Przyszedł dzień , którego się obawiałem. Wyniki badań niestety nie były dobre. Bezpłodność. Przebyta w dzieciństwie choroba sprawiła , że nie mogę mieć dzieci. Moja narzeczona pocieszała mnie , że to można leczyć że wszystko będzie dobrze. Załamałem się , całkowicie odciąłem się od całego świata. Chodziliśmy oboje do lekarzy , żeby dowiedzieć się czy moją chorobę da się wyleczyć. Okazało się , że można wyleczyć całkowicie moją bezpłodność. Niestety koszty takiego leczenia sięgają około 15.000 złotych. Lekarz powiedział , że takie leczenie będzie długo trwało , ale oboje postanowiliśmy że spróbujemy. Kwota 15.000 zł niestety nie jest dla Nas kwotą realną. Nasza sytuacja finansowa niestety nie pozwala na zapłacenie kosztów leczenia. Leczenie bezpłodności jest dla Nas bardzo ważne , chcemy wspólnie wychować Nasze dziecko i w już nie długim czasie wziąć ślub. Bardzo pragniemy założyć rodzinę i zostawić ślad po Nas na tym świecie. Będziemy bardzo wdzięczni za każdą pomoc , liczy się dla Nas każdy grosz. Pomóżcie Nam spełnić nasze marzenie. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Kamil Michalak - awatar

Kamil Michalak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij