Zbiórka KRUCHY Łukasz rozpoczął walkę... - miniaturka zdjęcia

KRUCHY Łukasz rozpoczął walkę... Jak założyć taką zbiórkę?

KRUCHY Łukasz rozpoczął walkę...

16 972 zł  z 700 000 zł (Cel)
Wpłaciło 411 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

 39 złamań kości, 14 złamań kręgosłupa - ryzyko przerwania rdzenia kręgowego,to historia KRUCHEGO Łukasza ,chorego na wrodzoną łamliwość kości typ V.

NIEULECZALNY W POLSCE- ULECZALNY W USA

Eksperymentalne 10- letnie  leczenie w Polsce wrodzonej łamliwości kości typu 5 zamiast pomóc Łukaszowi doprowadziło go do wózka , a następnie przykuło do łóżka. Łukasz został zabudowany plastikowym gorsetem , który miał go uchronić przed kolejnymi złamaniami kręgosłupa. Niestety, kilkuletnie zabudowanie gorsetem doprowadziło do zaniku mięśni, obniżania się kręgów i wzajemnego ich miażdżenia .Każde kichnięcie oraz przysłowiowa czkawka przyczyniały się do kolejnych złamań. Łukasz leżał, nie chodził. Zanik mięśni, brak kontroli nad czynnościami fizjologicznymi, silne bóle kości, duże dawki morfiny ataki padaczki wywołane podawaniem niewłaściwych leków w polskim szpitalu na odbudowę kości...   to wszystko przykuło Łukasza do wózka , a następnie do łóżka.

W Polsce skazany na dozgonną niepełnosprawność, wegetację.

Z pomocą Łukaszowi przyszła Klinika A.I duPont Hospital for Children Nemours w Wilmington

 w Stanach Zjednoczonych. Łukasz został zoperowany, postawiony na nogi, odbudowano mu mięśnie poprzez intensywną i bolesną rehabilitację.

Amerykańscy lekarze nie kryli rozczarowania i przerażenia w jakim stanie Łukasz został przetransportowany. Natychmiastowa pomoc amerykańskich lekarzy pozwoliła Łukaszowi " CZASOWO!!!"stanąć na nogach.

Przed Łukaszem drugi etap leczenia- NAJWAŻNIEJSZY- operacja kręgosłupa. Jeśli do niej nie dojdzie Łukasz w każdej chwili może zostać sparaliżowany!!!! konieczna operacja kręgosłupa uchroni go od dozgonnej niepełnosprawności.

Leczenie Łukasza pochłonęło już 470.000 pln. Za tę kwotę odzyskał sprawność w USA. Aby mógł B Y Ć,aby mógł Ż Y Ć  potrzebuje 700.000 pln na opłacenie kosztownej operacji w tej samej klinice, która dała mu  N A D Z I E J Ę.

NIE ODBIERAJMY KRUCHEMU ŁUKASZOWI  NADZIEI, BO NADZIEJA UMIERA OSTATNIA. 

Wystarczy,że każdy z nas wpłaci tylko 1 zł, na pozór to tak niewiele...dla Łukasza to SZANSA NA DALSZE ŻYCIE.


                                                                                                                         


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Fundacja KRUCHE DZIECI - awatar

  Fundacja KRUCHE DZIECI

  18.04.2019
  18.04.2019

  "KRUCHY"Łukasz rozpoczął walkę z czasem.. 😪😪😪

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  30.10.2019
  30.10.2019

  walcz nigdy sie nie poddawaj

 • Dominika Bialy - awatar

  Dominika Bialy

  09.07.2019
  09.07.2019

  Powodzenia!!!

 • Paulina - awatar

  Paulina

  04.07.2019
  04.07.2019

  wpłaciłam! Trzymam mocno kciuki!!! Nagłaśniam akcję gdzie się da, kto może niech też poda dalej!!! To się musi udać !!!

 • Angelika Sosnowska - awatar

  Angelika Sosnowska

  03.07.2019
  03.07.2019

  Trzymam z rodziną za Ciebie kciuki . Zdrówka 👍🙂

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.06.2019
  21.06.2019

  Powodzenia! Trzymam kciuki ze wszystkich sił!

16 972 zł  z 700 000 zł (Cel)
Wpłaciło 411 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 411

Karolina nowacka - awatar
Karolina nowacka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Sylwia - awatar
Sylwia
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Od aniołka Milanka - awatar
Od aniołka Milanka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij