Zbiórka KRUCHY Łukasz rozpoczął walkę... - miniaturka zdjęcia

KRUCHY Łukasz rozpoczął walkę... Jak założyć taką zbiórkę?

KRUCHY Łukasz rozpoczął walkę...

17 277 zł  z 700 000 zł (Cel)
Wpłaciło 413 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

 39 złamań kości, 14 złamań kręgosłupa - ryzyko przerwania rdzenia kręgowego,to historia KRUCHEGO Łukasza ,chorego na wrodzoną łamliwość kości typ V.

NIEULECZALNY W POLSCE- ULECZALNY W USA

Eksperymentalne 10- letnie  leczenie w Polsce wrodzonej łamliwości kości typu 5 zamiast pomóc Łukaszowi doprowadziło go do wózka , a następnie przykuło do łóżka. Łukasz został zabudowany plastikowym gorsetem , który miał go uchronić przed kolejnymi złamaniami kręgosłupa. Niestety, kilkuletnie zabudowanie gorsetem doprowadziło do zaniku mięśni, obniżania się kręgów i wzajemnego ich miażdżenia .Każde kichnięcie oraz przysłowiowa czkawka przyczyniały się do kolejnych złamań. Łukasz leżał, nie chodził. Zanik mięśni, brak kontroli nad czynnościami fizjologicznymi, silne bóle kości, duże dawki morfiny ataki padaczki wywołane podawaniem niewłaściwych leków w polskim szpitalu na odbudowę kości...   to wszystko przykuło Łukasza do wózka , a następnie do łóżka.

W Polsce skazany na dozgonną niepełnosprawność, wegetację.

Z pomocą Łukaszowi przyszła Klinika A.I duPont Hospital for Children Nemours w Wilmington

 w Stanach Zjednoczonych. Łukasz został zoperowany, postawiony na nogi, odbudowano mu mięśnie poprzez intensywną i bolesną rehabilitację.

Amerykańscy lekarze nie kryli rozczarowania i przerażenia w jakim stanie Łukasz został przetransportowany. Natychmiastowa pomoc amerykańskich lekarzy pozwoliła Łukaszowi " CZASOWO!!!"stanąć na nogach.

Przed Łukaszem drugi etap leczenia- NAJWAŻNIEJSZY- operacja kręgosłupa. Jeśli do niej nie dojdzie Łukasz w każdej chwili może zostać sparaliżowany!!!! konieczna operacja kręgosłupa uchroni go od dozgonnej niepełnosprawności.

Leczenie Łukasza pochłonęło już 470.000 pln. Za tę kwotę odzyskał sprawność w USA. Aby mógł B Y Ć,aby mógł Ż Y Ć  potrzebuje 700.000 pln na opłacenie kosztownej operacji w tej samej klinice, która dała mu  N A D Z I E J Ę.

NIE ODBIERAJMY KRUCHEMU ŁUKASZOWI  NADZIEI, BO NADZIEJA UMIERA OSTATNIA. 

Wystarczy,że każdy z nas wpłaci tylko 1 zł, na pozór to tak niewiele...dla Łukasza to SZANSA NA DALSZE ŻYCIE.


                                                                                                                         


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Fundacja KRUCHE DZIECI - awatar

  Fundacja KRUCHE DZIECI

  18.04.2019
  18.04.2019

  "KRUCHY"Łukasz rozpoczął walkę z czasem.. 😪😪😪

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  30.10.2019
  30.10.2019

  walcz nigdy sie nie poddawaj

 • Dominika Bialy - awatar

  Dominika Bialy

  09.07.2019
  09.07.2019

  Powodzenia!!!

 • Paulina - awatar

  Paulina

  04.07.2019
  04.07.2019

  wpłaciłam! Trzymam mocno kciuki!!! Nagłaśniam akcję gdzie się da, kto może niech też poda dalej!!! To się musi udać !!!

 • Angelika Sosnowska - awatar

  Angelika Sosnowska

  03.07.2019
  03.07.2019

  Trzymam z rodziną za Ciebie kciuki . Zdrówka 👍🙂

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.06.2019
  21.06.2019

  Powodzenia! Trzymam kciuki ze wszystkich sił!

17 277 zł  z 700 000 zł (Cel)
Wpłaciło 413 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 413

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Karolina nowacka - awatar
Karolina nowacka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Sylwia - awatar
Sylwia
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Od aniołka Milanka - awatar
Od aniołka Milanka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij