Zbiórka Leczenie,rehabilitacja Wiktorii - miniaturka zdjęcia

Leczenie,rehabilitacja Wiktorii

Zbiórka Leczenie,rehabilitacja Wiktorii - zdjęcie główne

Leczenie,rehabilitacja Wiktorii

141 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać teraz
 
Marzena Tomaszewska - awatar

Marzena Tomaszewska

Organizator zbiórki

Jestem mamą Wiktorii ,która choruje na całościowe zaburzenia rozwojowe,afazję motoryczną ,atopowe zapalenie skóry,astmę oskrzelową.

Kiedy byłam w ciąży okazało się ,że jestem chora na toksoplazmozę,chorobę szczególnie niebezpieczną dla kobiet w ciąży ,która może mieć tragiczne powikłania dla dziecka.Na każdym etapie ciąży słuchałam o chorobach z jakimi może urodzić się moje dziecko,jedna diagnoza była zastępowana kolejną. 

Wiadomo było już od pierwszych dni życia Wiktorii, że musi być pod stałą opieką neurologa,że jej rozwój musi być kontrolowany, a wszystkie objawy wnikliwie analizowane. Dziś kiedy Wiki ma 4 lata wiadomo ,że jej rozwój przebiega wolniej nie harmonijnie . Dużym problemem jest mowa neurologopeda zdiagnozował afazję motoryczną. Wiktoria ma obniżone napięcie mięśniowe oraz zaburzenia sensoryki ,jeździmy na rehabilitację ,która pozwala stymulować jej rozwój . Bardzo bolesną dolegliwością jest też atopowe zapalenie skóry ,astma oskrzelowa ,przy nasilającej się alergii Wikusia drapie się do ran i płacze bo skóra jest pokryta pęcherzykami .Wbrew przewidywaniom lekarzy Wika rośnie i robi postępy z których jestem dumna . Wiem ,że Wiktoria ma szansę na normalne życie ale żeby to było możliwe potrzebuje rehabilitacji czasu oraz pieniędzy , a co miesięczny koszt rehabilitacji przewyższa możliwości mojej rodziny . 

Wiktoria jest podopieczną Fundacji Dzieciom Zdążyć z Pomocą można przekazać jej darowiznę z dopiskiem:  30010 Tomaszewska Wiktoria Grodzisk Mazowiecki

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
141 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać teraz
 
Marzena Tomaszewska - awatar

Marzena Tomaszewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Krzysztof Gąsieniec - awatar
Krzysztof Gąsieniec
100
Julita Chlebowska - awatar
Julita Chlebowska
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Karolina Hassa - awatar
Karolina Hassa
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij