Zbiórka Leczenie,rehabilitacja Wiktorii - miniaturka zdjęcia

Leczenie,rehabilitacja Wiktorii

Marzena Tomaszewska - awatar

Marzena Tomaszewska

Organizator zbiórki

Jestem mamą Wiktorii ,która choruje na całościowe zaburzenia rozwojowe,afazję motoryczną ,atopowe zapalenie skóry,astmę oskrzelową.

Kiedy byłam w ciąży okazało się ,że jestem chora na toksoplazmozę,chorobę szczególnie niebezpieczną dla kobiet w ciąży ,która może mieć tragiczne powikłania dla dziecka.Na każdym etapie ciąży słuchałam o chorobach z jakimi może urodzić się moje dziecko,jedna diagnoza była zastępowana kolejną. 

Wiadomo było już od pierwszych dni życia Wiktorii, że musi być pod stałą opieką neurologa,że jej rozwój musi być kontrolowany, a wszystkie objawy wnikliwie analizowane. Dziś kiedy Wiki ma 4 lata wiadomo ,że jej rozwój przebiega wolniej nie harmonijnie . Dużym problemem jest mowa neurologopeda zdiagnozował afazję motoryczną. Wiktoria ma obniżone napięcie mięśniowe oraz zaburzenia sensoryki ,jeździmy na rehabilitację ,która pozwala stymulować jej rozwój . Bardzo bolesną dolegliwością jest też atopowe zapalenie skóry ,astma oskrzelowa ,przy nasilającej się alergii Wikusia drapie się do ran i płacze bo skóra jest pokryta pęcherzykami .Wbrew przewidywaniom lekarzy Wika rośnie i robi postępy z których jestem dumna . Wiem ,że Wiktoria ma szansę na normalne życie ale żeby to było możliwe potrzebuje rehabilitacji czasu oraz pieniędzy , a co miesięczny koszt rehabilitacji przewyższa możliwości mojej rodziny . 

Wiktoria jest podopieczną Fundacji Dzieciom Zdążyć z Pomocą można przekazać jej darowiznę z dopiskiem:  30010 Tomaszewska Wiktoria Grodzisk Mazowiecki

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna
Marzena Tomaszewska - awatar

Marzena Tomaszewska

Organizator zbiórki

Wpłaty - 6

Krzysztof Gąsieniec - awatar
100
Krzysztof Gąsieniec
Julita Chlebowska - awatar
10
Julita Chlebowska
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Karolina Hassa - awatar
10
Karolina Hassa
Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij