Zbiórka Leczenie,rehabilitacja Wiktorii - miniaturka zdjęcia

Leczenie,rehabilitacja Wiktorii Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Leczenie,rehabilitacja Wiktorii - zdjęcie główne

Leczenie,rehabilitacja Wiktorii

141 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marzena Tomaszewska - awatar

Marzena Tomaszewska

Organizator zbiórki

Jestem mamą Wiktorii ,która choruje na całościowe zaburzenia rozwojowe,afazję motoryczną ,atopowe zapalenie skóry,astmę oskrzelową.

Kiedy byłam w ciąży okazało się ,że jestem chora na toksoplazmozę,chorobę szczególnie niebezpieczną dla kobiet w ciąży ,która może mieć tragiczne powikłania dla dziecka.Na każdym etapie ciąży słuchałam o chorobach z jakimi może urodzić się moje dziecko,jedna diagnoza była zastępowana kolejną. 

Wiadomo było już od pierwszych dni życia Wiktorii, że musi być pod stałą opieką neurologa,że jej rozwój musi być kontrolowany, a wszystkie objawy wnikliwie analizowane. Dziś kiedy Wiki ma 4 lata wiadomo ,że jej rozwój przebiega wolniej nie harmonijnie . Dużym problemem jest mowa neurologopeda zdiagnozował afazję motoryczną. Wiktoria ma obniżone napięcie mięśniowe oraz zaburzenia sensoryki ,jeździmy na rehabilitację ,która pozwala stymulować jej rozwój . Bardzo bolesną dolegliwością jest też atopowe zapalenie skóry ,astma oskrzelowa ,przy nasilającej się alergii Wikusia drapie się do ran i płacze bo skóra jest pokryta pęcherzykami .Wbrew przewidywaniom lekarzy Wika rośnie i robi postępy z których jestem dumna . Wiem ,że Wiktoria ma szansę na normalne życie ale żeby to było możliwe potrzebuje rehabilitacji czasu oraz pieniędzy , a co miesięczny koszt rehabilitacji przewyższa możliwości mojej rodziny . 

Wiktoria jest podopieczną Fundacji Dzieciom Zdążyć z Pomocą można przekazać jej darowiznę z dopiskiem:  30010 Tomaszewska Wiktoria Grodzisk Mazowiecki

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
141 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marzena Tomaszewska - awatar

Marzena Tomaszewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Krzysztof Gąsieniec - awatar
Krzysztof Gąsieniec
100
Julita Chlebowska - awatar
Julita Chlebowska
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Karolina Hassa - awatar
Karolina Hassa
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij