Zbiórka BatMan dzieciom - zdjęcie główne

BatMan dzieciom

0 zł  z 99 999 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Kuba Szymanski - awatar

Kuba Szymanski

Organizator zbiórki

Witajcie. Jestem Kuba tfu... Batman jestem któremu w głowie kręci sie miliony pomysłów. Jeden z nich to pomoc dzieciakom tym z domów dziecka. Jest cała masa zbiórek dla dzieciaków chorych za które trzymam kciuki ale te dzieciaki w większości maja rodziny wiele z nich w życiu doświadczyło atrakcji o jakich marzą dzieci w biduli nie maja rodziny a same dziecka które dysponują skromnymi funduszami mogą tylko pomarzyć o finansowaniu rządowym z Naszych podatków. W tym kraju lepiej dać Rydzykowi wiedza to nawet bezdomni ofiarujących mu limuzyny. Dlatego chciałbym każdego wolnego dnia zapewnić chociaz czesci coś od życia. Losuje dom dziecka w PL następnie miesiąc następnie dzien i jedna z liter alfabetu na tej podstawie wybieram szczęśliwca dopasowując literę do imienia cyfry do daty urodzenia  kto najbliższy wynikowi będzie leci ratować GOTHAM city

Ubieram profesjonalny strój Batmana wsiadam w czarny Batmobil zabrać szczesliwca na misje z superbohaterem. 

Pokrywam koszty wyjazdu oddaje swoj czas potrzeba batmobilu stroju. 

Na załączonym zdjęciu moje wyobrażenie batmobilu

Uda sie akcja batmobilu szukam wymagającego dopracowania dopieszczania jednym słowem najtańszego jeżdżącego  

Im wiecej wysiłku tym wiecej satysfakcji  

Dołożę wszelkich starań aby złapać kontakt z bohaterami nie tylko filmowymi ale i realnymi np ze świata sportu a jest kilku z wielkim serduchem  chociażby najbrzydszy ale z największym serduchem Rozal  

Wierze,ze kilka tego typu misji moze miec bardzo fajny przebieg i na  długo zapadnie w pamięci dzieciaka który nie ma najważniejszego  


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 99 999 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Kuba Szymanski - awatar

Kuba Szymanski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij