Zbiórka Ratujemy Życie Szarika - zdjęcie główne

Ratujemy Życie Szarika

5 zł  z 700 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Bożena Mansfeld - awatar

Bożena Mansfeld

Organizator zbiórki

 Witam.

Niestety nie mam dobrych wiadomości.
Po chwilowej poprawie z Szarikiem znowu jest gorzej. 15.10.19 znowu wróciła choroba. Nie znamy przyczyny. Znowu jest osowiały, cały dzień śpi. Je bardzo mało, wodę podajemy mu przez strzykawkę. Brak środków uniemożliwia nam leczenie pieska . Jesteśmy bezsilni 😭😞
Czy przyjdzie nam się pożegnać?

Nasz przyjaciel Szarik od malutkiego ma problemy kardiologiczne .😩
W kwietniu okazało się, że piesek jest wnentrem i potrzebuje kastracj.
Wnętrostwo obustronne pachwinowe.
Dnia 9.08.19r przeszedł operację kastracji.
Od kastracji dzienne wizyty u weterynarza,
10.08.19 lekarz weterynarii stwierdził , że pieska brzuch jest spięty i zastosował leki podskórne.
13.08.19 Piesek poczuł się gorzej .😞Jest osowiały i stracił apetyt, mało pije .
14.08.19 Piesek nadal obolały, podciąga brzuszek pod siebie - koci grzbiet.Stwierdzono bolesność jamy brzusznej, powłoka brzuszna napięta. Jelita Piska przeładowane (wykonano RTG).
16.08.19 do objawów podanych powyżej dochodzi dziennie podwyższenie gorączki od 38.2° przez 4 dni doszło do 40°. Wszystko to widoczne w kartotece, którą dodam. Po wizycie 16.08 o godzinie 15. Piesek wymiotował, chciał zrobić kupkę, ale nie umiał, brzuszek dalej napięty. Prosimy o pomoc, niestety nasze pieniążki po wcześniejszych badaniach się kończą, chcemy ratować naszego Szarika, ale jesteśmy ograniczeni finansowo .Dlatego postanowiliśmy założyć zbiórkę i prosić ludzi dobrego serca o pomoc w walce o zdrowie Szarika.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Bożena Mansfeld - awatar

  Bożena Mansfeld

  06.01.2020
  06.01.2020

  Wizyta u weta szczepienie na wściekli ne

  Zdjęcie aktualizacji 42 348

5 zł  z 700 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Bożena Mansfeld - awatar

Bożena Mansfeld

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij