Zbiórka Książka dla dzieci z cukrzycą - miniaturka zdjęcia

Książka dla dzieci z cukrzycą

Zbiórka Książka dla dzieci z cukrzycą - zdjęcie główne

Książka dla dzieci z cukrzycą

164 zł z 7 500 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać teraz
 
Marta Handerska - awatar

Marta Handerska

Organizator zbiórki

DLA KAŻDEGO KTO UWAŻA, ŻE DLA CUKRZYCY NIE ISTNIEJE…

Nazywam się Marta Handerska i ofiaruję  mój projekt Zdrowie, który wierzę, stanie się Twoim projektem Zdrowie, projektem każdego z Was, interesującego się problemem kontroli glikemii. To trudne słowo dotyczy coraz większej ilości ludzi w Polsce, dotyczy wielu młodych ludzi, którzy dobrze wiedzą, że „Cukrzyca wcale nie jest słodką chorobą”. Moje działania wokół tej choroby koncentrują się wokół wydania książki „Pszczele historie”, która w sposób prosty opisuje procesy fizjologiczne związane z chorobą oraz ich mechanizmy. Dr hab. Natalia Marek – Trzonkowska zrecenzowała ją słowami: „Robi to w sposób bardzo prosty, zrozumiały, zabawny i przystępny zarówno dla rodziców, jak i dla samych dzieci. Jest to książka prawdziwa i mądra, a jej bohaterka – pszczółka Emi jest postacią uroczą, z którą bez trudu może się utożsamić każde dziecko chore na cukrzycę”.

Książkę składającą się z czterdziestu jeden historii stworzyła Magdalena Baranowska – moja siostra bliźniaczka, która w taki niebanalny sposób postanowiła zwrócić uwagę na problem edukacji diabetologicznej. I wydałaby ją na pewno, gdyby nie odeszła niedawno w tragiczny sposób ... do lepszego ze światów...

Ja w Jej imieniu pragnę dokończyć  to zamierzenie, które stało się treścią mojego życia. Czuję prawdziwą misję w uświadamianiu każdemu dziecku choremu na cukrzycę, że nie jest samo, bo dzięki temu zrozumie ono, że towarzyszące mu emocje i uczucia są czymś naturalnym, czego doświadczają niemal wszyscy chorujący na tę chorobę.

To tytułem wstępu...

Książka została podzielona na 9 części / pierwsza z nich, została wydana do 14 listopada czyli ŚWIATOWEGO DNIA CUKRZYCY.

- do każdej części jest ułożony przepis kulinarny stworzony przez Pana Tomasza Jakubiaka wraz z Klubem Szefów Kuchni. (KSK będzie patronem książeczki).

- książka została wydana przez: Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

- gazeta SZUGAR objęła patronat prasowy (we wrześniowym 2017 numerze ukazał się wywiad dotyczący pracy nad książką - dostępny na mojej stronie www)

co dalej...

... nie mogę wydać II części z braku środków na nią...

A ja walczę każdego dnia by trafić do szkół, przedszkoli, przychodni... setki e-maili napisałam... prosząc o pomoc...  Nie jestem nikim ważnym i jest mi po prostu ciężko... 

... chcę tylko spełnić marzenie z zaświatów...


Moja strona: www.twojprojektzdrowie.pl

Marta Handerska

Pasjonatka wobec powyższego projektu – to zamiast tytułów 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
164 zł z 7 500 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać teraz
 
Marta Handerska - awatar

Marta Handerska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Agata - awatar
Agata
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij