Zbiórka Książka dla dzieci z cukrzycą - miniaturka zdjęcia

Książka dla dzieci z cukrzycą Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Książka dla dzieci z cukrzycą - zdjęcie główne

Książka dla dzieci z cukrzycą

164 zł  z 7 500 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marta Handerska - awatar

Marta Handerska

Organizator zbiórki

DLA KAŻDEGO KTO UWAŻA, ŻE DLA CUKRZYCY NIE ISTNIEJE…

Nazywam się Marta Handerska i ofiaruję  mój projekt Zdrowie, który wierzę, stanie się Twoim projektem Zdrowie, projektem każdego z Was, interesującego się problemem kontroli glikemii. To trudne słowo dotyczy coraz większej ilości ludzi w Polsce, dotyczy wielu młodych ludzi, którzy dobrze wiedzą, że „Cukrzyca wcale nie jest słodką chorobą”. Moje działania wokół tej choroby koncentrują się wokół wydania książki „Pszczele historie”, która w sposób prosty opisuje procesy fizjologiczne związane z chorobą oraz ich mechanizmy. Dr hab. Natalia Marek – Trzonkowska zrecenzowała ją słowami: „Robi to w sposób bardzo prosty, zrozumiały, zabawny i przystępny zarówno dla rodziców, jak i dla samych dzieci. Jest to książka prawdziwa i mądra, a jej bohaterka – pszczółka Emi jest postacią uroczą, z którą bez trudu może się utożsamić każde dziecko chore na cukrzycę”.

Książkę składającą się z czterdziestu jeden historii stworzyła Magdalena Baranowska – moja siostra bliźniaczka, która w taki niebanalny sposób postanowiła zwrócić uwagę na problem edukacji diabetologicznej. I wydałaby ją na pewno, gdyby nie odeszła niedawno w tragiczny sposób ... do lepszego ze światów...

Ja w Jej imieniu pragnę dokończyć  to zamierzenie, które stało się treścią mojego życia. Czuję prawdziwą misję w uświadamianiu każdemu dziecku choremu na cukrzycę, że nie jest samo, bo dzięki temu zrozumie ono, że towarzyszące mu emocje i uczucia są czymś naturalnym, czego doświadczają niemal wszyscy chorujący na tę chorobę.

To tytułem wstępu...

Książka została podzielona na 9 części / pierwsza z nich, została wydana do 14 listopada czyli ŚWIATOWEGO DNIA CUKRZYCY.

- do każdej części jest ułożony przepis kulinarny stworzony przez Pana Tomasza Jakubiaka wraz z Klubem Szefów Kuchni. (KSK będzie patronem książeczki).

- książka została wydana przez: Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

- gazeta SZUGAR objęła patronat prasowy (we wrześniowym 2017 numerze ukazał się wywiad dotyczący pracy nad książką - dostępny na mojej stronie www)

co dalej...

... nie mogę wydać II części z braku środków na nią...

A ja walczę każdego dnia by trafić do szkół, przedszkoli, przychodni... setki e-maili napisałam... prosząc o pomoc...  Nie jestem nikim ważnym i jest mi po prostu ciężko... 

... chcę tylko spełnić marzenie z zaświatów...


Moja strona: www.twojprojektzdrowie.pl

Marta Handerska

Pasjonatka wobec powyższego projektu – to zamiast tytułów 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
164 zł  z 7 500 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marta Handerska - awatar

Marta Handerska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Agata - awatar
Agata
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij