Zbiórka Książka dla dzieci z cukrzycą - miniaturka zdjęcia

Książka dla dzieci z cukrzycą Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Książka dla dzieci z cukrzycą - zdjęcie główne

Książka dla dzieci z cukrzycą

164 zł  z 7 500 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marta Handerska - awatar

Marta Handerska

Organizator zbiórki

DLA KAŻDEGO KTO UWAŻA, ŻE DLA CUKRZYCY NIE ISTNIEJE…

Nazywam się Marta Handerska i ofiaruję  mój projekt Zdrowie, który wierzę, stanie się Twoim projektem Zdrowie, projektem każdego z Was, interesującego się problemem kontroli glikemii. To trudne słowo dotyczy coraz większej ilości ludzi w Polsce, dotyczy wielu młodych ludzi, którzy dobrze wiedzą, że „Cukrzyca wcale nie jest słodką chorobą”. Moje działania wokół tej choroby koncentrują się wokół wydania książki „Pszczele historie”, która w sposób prosty opisuje procesy fizjologiczne związane z chorobą oraz ich mechanizmy. Dr hab. Natalia Marek – Trzonkowska zrecenzowała ją słowami: „Robi to w sposób bardzo prosty, zrozumiały, zabawny i przystępny zarówno dla rodziców, jak i dla samych dzieci. Jest to książka prawdziwa i mądra, a jej bohaterka – pszczółka Emi jest postacią uroczą, z którą bez trudu może się utożsamić każde dziecko chore na cukrzycę”.

Książkę składającą się z czterdziestu jeden historii stworzyła Magdalena Baranowska – moja siostra bliźniaczka, która w taki niebanalny sposób postanowiła zwrócić uwagę na problem edukacji diabetologicznej. I wydałaby ją na pewno, gdyby nie odeszła niedawno w tragiczny sposób ... do lepszego ze światów...

Ja w Jej imieniu pragnę dokończyć  to zamierzenie, które stało się treścią mojego życia. Czuję prawdziwą misję w uświadamianiu każdemu dziecku choremu na cukrzycę, że nie jest samo, bo dzięki temu zrozumie ono, że towarzyszące mu emocje i uczucia są czymś naturalnym, czego doświadczają niemal wszyscy chorujący na tę chorobę.

To tytułem wstępu...

Książka została podzielona na 9 części / pierwsza z nich, została wydana do 14 listopada czyli ŚWIATOWEGO DNIA CUKRZYCY.

- do każdej części jest ułożony przepis kulinarny stworzony przez Pana Tomasza Jakubiaka wraz z Klubem Szefów Kuchni. (KSK będzie patronem książeczki).

- książka została wydana przez: Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

- gazeta SZUGAR objęła patronat prasowy (we wrześniowym 2017 numerze ukazał się wywiad dotyczący pracy nad książką - dostępny na mojej stronie www)

co dalej...

... nie mogę wydać II części z braku środków na nią...

A ja walczę każdego dnia by trafić do szkół, przedszkoli, przychodni... setki e-maili napisałam... prosząc o pomoc...  Nie jestem nikim ważnym i jest mi po prostu ciężko... 

... chcę tylko spełnić marzenie z zaświatów...


Moja strona: www.twojprojektzdrowie.pl

Marta Handerska

Pasjonatka wobec powyższego projektu – to zamiast tytułów 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
164 zł  z 7 500 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marta Handerska - awatar

Marta Handerska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Agata - awatar
Agata
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij