Zbiórka Pomoc dla brata na wózku inwalid - miniaturka zdjęcia

Pomoc dla brata na wózku inwalid Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomoc dla brata na wózku inwalid - zdjęcie główne

Pomoc dla brata na wózku inwalid

211 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ilona Isztar - awatar

Ilona Isztar

Organizator zbiórki

Mój brat jest wspaniałym, ciepłym i bardzo rodzinnym człowiekiem. Przez wypadek w pracy posypało mu się życie. Musiał nauczyć się żyć na wózku,  przez to stracił możliwość godnej egzystencji. Jest na rencie , której wysokość nie wystarcza na codzienne życie w tym leki i codzienne wydatki oraz rozwijanie wspaniałe pasji , jaką odkrył przez długi pobyt w szpitalu- MALARSTWO. To dało mu chęć do życia i cieszenie się z tak wspaniałego zajęcia. Pomóżmy dać mu radość z tej wspaniałej pasji , gdzie może zapomnieć o swojej niepełnosprawności  i warunki do dalszego rozwoju tego co POKOCHAŁ- MALOWAWANIE (koszt płócien, farb, pędzli i całego sprzetu potrzebnego do tej profesji) Dziękuję WSZYSTKIM za wsparcie i pomoc w nawet drobnej wpłacie. BÓG ZAPŁAĆ. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Ilona Isztar - awatar

  Ilona Isztar

  14.04.2019
  14.04.2019

  Oto niektóre obrazy z dotychczasowego malarstwa MOJEGO BRATA. Proszę -UDOSTEPNIJ dalej, bo liczy się każda najmniejsza wplata i POMOC. DZIĘKUJĘ 💖👍💝😍💝👍💖

  Zdjęcie aktualizacji 29 685

211 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ilona Isztar - awatar

Ilona Isztar

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 9

Eliza Załoga - awatar
Eliza Załoga
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Justyna Kacprzak - awatar
Justyna Kacprzak
30
Mateusz Wyszyński - awatar
Mateusz Wyszyński
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Magda Golaszewska - awatar
Magda Golaszewska
50
Marcin Sokolowski - awatar
Marcin Sokolowski
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij