Zbiórka Pomoc dla brata na wózku inwalid - miniaturka zdjęcia

Pomoc dla brata na wózku inwalid Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomoc dla brata na wózku inwalid - zdjęcie główne

Pomoc dla brata na wózku inwalid

211 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ilona Isztar - awatar

Ilona Isztar

Organizator zbiórki

Mój brat jest wspaniałym, ciepłym i bardzo rodzinnym człowiekiem. Przez wypadek w pracy posypało mu się życie. Musiał nauczyć się żyć na wózku,  przez to stracił możliwość godnej egzystencji. Jest na rencie , której wysokość nie wystarcza na codzienne życie w tym leki i codzienne wydatki oraz rozwijanie wspaniałe pasji , jaką odkrył przez długi pobyt w szpitalu- MALARSTWO. To dało mu chęć do życia i cieszenie się z tak wspaniałego zajęcia. Pomóżmy dać mu radość z tej wspaniałej pasji , gdzie może zapomnieć o swojej niepełnosprawności  i warunki do dalszego rozwoju tego co POKOCHAŁ- MALOWAWANIE (koszt płócien, farb, pędzli i całego sprzetu potrzebnego do tej profesji) Dziękuję WSZYSTKIM za wsparcie i pomoc w nawet drobnej wpłacie. BÓG ZAPŁAĆ. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Ilona Isztar - awatar

  Ilona Isztar

  14.04.2019
  14.04.2019

  Oto niektóre obrazy z dotychczasowego malarstwa MOJEGO BRATA. Proszę -UDOSTEPNIJ dalej, bo liczy się każda najmniejsza wplata i POMOC. DZIĘKUJĘ 💖👍💝😍💝👍💖

  Zdjęcie aktualizacji 29 685

211 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ilona Isztar - awatar

Ilona Isztar

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 9

Eliza Załoga - awatar
Eliza Załoga
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Justyna Kacprzak - awatar
Justyna Kacprzak
30
Mateusz Wyszyński - awatar
Mateusz Wyszyński
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Magda Golaszewska - awatar
Magda Golaszewska
50
Marcin Sokolowski - awatar
Marcin Sokolowski
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij