Zbiórka Organizacja XII Kongresu Kobiet - zdjęcie główne

Organizacja XII Kongresu Kobiet

1 850 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Organizowany od 11 lat Kongres Kobiet, to największe kobiece wydarzenie, które do tej pory, zgromadziło przeszło 20 tysięcy kobiet z całej Polski. Tegoroczny Kongres odbędzie się we wrześniu w cieniu pandemii .Jego forma będzie zależna od sytuacji epidemiologicznej. Jednak żadne przeciwności nie zmienią naszych priorytetów i głównych tematów tegorocznego Kongresu Kobiet: równości na rynku pracy, równouprawnienia w sferze publicznej, pełni praw reprodukcyjnych, ochrony klimatu jako warunku zdrowia i przyszłości. Zachowanie ciągłości wydarzenia jest dla nas tym bardziej istotne w warunkach kryzysu ekonomicznego, kiedy prawa kobiet są szczególnie zagrożone.  

Zawsze mówiłyśmy „nic o nas, bez nas”, dziś musimy powiedzieć: „JUTRO JEST W NASZYCH RĘKACH”. To na sytuacji kobiet odbija się każdy kryzys, pogłębiając nierówności i wykluczenie. Nie możemy do tego dopuścić, dla siebie samych i dla dobra społeczeństwa - będziemy walczyły o równość!

Jutro jest w naszych rękach! To hasło XII Kongresu Kobiet, którego organizacja będzie w tym roku szczególnym wyzwaniem.

W obliczu pandemii i kryzysu gospodarczego, dużo trudniej będzie nam pozyskać fundusze na organizację naszego wydarzenia, dlatego prosimy Was o wsparcie.

Organizator wydarzenia, Stowarzyszenie Kongres Kobiet, jest ruchem społecznym, który działa na rzecz aktywizacji kobiet i zwiększenia ich udziału w życiu publicznym. Łączy doświadczenie różnych kobiet walcząc z nierównościami na wielu płaszczyznach już od 2009 roku. Ceni sobie niezależność, dlatego nie jest związany z żadną partią polityczną. Jednoczy kobiety o różnych poglądach i zawodach, z różnych środowisk i stron Polski.


www.kongreskobiet.pl/

facebook.com/KongresKobiet

pl.wikipedia.org/wiki/Kongres_Kobiet


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Małgorzata Groniewska - awatar

    Małgorzata Groniewska

    04.06.2020
    04.06.2020

    Kongres Kobiet to fenomenalne stowarzyszenie, które mnie zbudowało!

1 850 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 29

Ewa Dukowicz-Maciaszczyk - awatar
Ewa Dukowicz-Maciaszczyk
500
Julia Wójcik - awatar
Julia Wójcik
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Małgorzata Migdał - awatar
Małgorzata Migdał
50
Jolanta Paluch - awatar
Jolanta Paluch
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Agata - awatar
Agata
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij