Zbiórka Pomoc w leczeniu dla Olivki - zdjęcie główne

Pomoc w leczeniu dla Olivki

51 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Edyta Ogunmu - awatar

Edyta Ogunmu

Organizator zbiórki


  • Opis
  • Aktualności
  • Wpłacający 3
  • Skarbonki


Zamów swoją kartę wpłatniczą i dołącz do rewolucji w przyjmowaniu wpłat już teraz!


Zamów kartę wpłatniczą


Opis zrzutki


Witam. Mam na imię Olivka. Mam 7 lat. Gdy skończyłam 1 roczek stwierdzono u mnie Padaczkę (12 dni po szczepiace MMR1 dostałam pierwszych atakow) . W późniejszych latach doszła Afazja Motoryczna ,Opóźnienie psycho-ruchowe oraz problemy sensoryczne(SI),Wiotkość Stawow. Moja prawa strona ciała słabiej funkcjonuje . Jestem dzieckiem nadpobudliwym , a zarazem często niewam stany depresyjne.Czasami sie wyłączam,tzn łapie tzw." Zawiasy"Wykryto u mnie mutacje genetyczną MTHFR.Grozi mi ,iż w przyszłości dojdzie mi jeszcze Dysleksja.Obecnie zbieram pieniążki na dalszą terapie SI , terapię Mikropolaryzacji Mózgu oraz EEG-biofeedback. Aktualnie Padaczka się wyciszyła, ale pozostawiła po sobie resztke w postaci ognisk w mózgu (prawdopodobnie po padaczce).Jestem na diecie bez cukrowej(cukier bialy) , bez kazeinowej(przetwory mleczne oraz nabial) oraz minimalnie używam glutenu.Kazda złotówka się liczy.

Dziękuję wszystkim za wsparcie


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
51 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Edyta Ogunmu - awatar

Edyta Ogunmu

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij