Zbiórka Sara niknie w oczach :( - zdjęcie główne

Sara niknie w oczach :(

651 zł  z 650 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Agnieszka Rudnicka - awatar

Agnieszka Rudnicka

Organizator zbiórki


Sara już po konsultacjach. W skrócie w badaniu USG i RTG nie zaobserwowano odchyleń. W trakcie gastroskopii wyszedł silny stan zapalny żołądka i przełyku ale mogą to być także zmiany nowotworowe o czym powie wynik badania histopatologicznego. Niestety wczoraj tj.6.02 dostaliśmy wynik badania histopatologicznego który wykluczył nowotwór żołądka ale potwierdził nowotwór przełyku.

 Obecnie Sara dostaje zastrzyki sterydowe co 2dzień bo tylko to przynosi jej ulgę i pani Halina przygotowuje się do podjęcia nacięższej decyzji :( Wszystkim wpłacającym bardzo dziękujemy za każdą wpłatę.

Pani Halina jest bardzo wzruszona że tyle osób chciało pomóc. Poniżej wrzucam wyniki.

Sara to 12 letnia suczka, która jest dla swojej opiekunki Pani Haliny bardzo ważna. Po śmierci męża zostały same. Pani Halina bardzo dba o Sarę, ale pokrycie wszystkich kosztów badań i leczenia z Jej niewielkiej emerytury jest niemożliwe dlatego jako lekarz weterynarii prowadzący Sarę postanowiłam pomóc pani Halinie i zorganizować zbiórkę na leczenie jej ukochanej przyjaciółki.

Gdy u suni 2 miesiące temu pojawiły się pierwsze objawy choroby, Jej opiekunka od razu zabrała Sarę na badania, które nie wyjaśniły przyczyny jej objawów. Badania krwi, RTG, USG nie wykazały odchyleń od normy, a sunia cały czas ślini się i wymiotuje, przy tym traci na wadze. Z psa ważącego 20 kg jej waga spadła do 13 kg. Sytuacja niestety cały czas się pogarsza.

Przez dwa miesiące trwania choroby wdrożono kosztowne leczenie objawowe, które niestety nie przynosi skutków.

Następnym krokiem jest ponowne wykonanie badań, tym razem na Uniwersytecie Przyrodniczym: badań krwi, oraz USG i RTG, a następnie przeprowadzenie endoskopii górnego odcinka układu pokarmowego oraz badania histopatologicznego.

Pani Halina jest na emeryturze, ma ponad 70 lat i sama choruje, pokrycie kosztów kolejnych badań jest nierealne, a czas nagli, Sara dosłownie niknie w oczach.

Wpłacając choćby symboliczną złotówkę pomagasz w diagnostyce Sary, którą jeszcze cały czas możemy uratować i która ma szansę przeżyć jeszcze kilka szczęśliwych lat u boku swojej ukochanej Pani.


Aktualizacje


 • Agnieszka Rudnicka - awatar

  Agnieszka Rudnicka

  07.02.2018
  07.02.2018

  Sara już po konsultacjach. W skrócie w badaniu USG i RTG nie zaobserwowano odchyleń. W trakcie gastroskopii wyszedł silny stan zapalny żołądka i przełyku ale mogą to być także zmiany nowotworowe o czym
  powie wynik badania histopatologicznego.
  Niestety wczoraj tj.6.02 dostaliśmy wynik badania histopatologicznego który wykluczył nowotwór żołądka ale potwierdził nowotwór przełyku.
  Obecnie Sara dostaje zastrzyki sterydowe co 2dzień bo tylko to
  przynosi jej ulgę i pani Halina przygotowuje się do podjęcia nacięższej
  decyzji :(


  Wszystkim wpłacającym bardzo dziękujemy za każdą wpłatę. Pani Halina jest bardzo wzruszona że tyle osób chciało pomóc.

  Poniżej wrzucam wyniki.

  Zdjęcie aktualizacji 11 728

651 zł  z 650 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Agnieszka Rudnicka - awatar

Agnieszka Rudnicka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 19

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Jestem Psem Zaczynam Się Łbem a Kończę Ogonem - awatar
Jestem Psem Zaczynam Się Łbem a Kończę Ogonem
50
TaAn - awatar
TaAn
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij