Zbiórka Sara niknie w oczach :( - zdjęcie główne

Sara niknie w oczach :(

651 zł  z 650 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Agnieszka Rudnicka - awatar

Agnieszka Rudnicka

Organizator zbiórki


Sara już po konsultacjach. W skrócie w badaniu USG i RTG nie zaobserwowano odchyleń. W trakcie gastroskopii wyszedł silny stan zapalny żołądka i przełyku ale mogą to być także zmiany nowotworowe o czym powie wynik badania histopatologicznego. Niestety wczoraj tj.6.02 dostaliśmy wynik badania histopatologicznego który wykluczył nowotwór żołądka ale potwierdził nowotwór przełyku.

 Obecnie Sara dostaje zastrzyki sterydowe co 2dzień bo tylko to przynosi jej ulgę i pani Halina przygotowuje się do podjęcia nacięższej decyzji :( Wszystkim wpłacającym bardzo dziękujemy za każdą wpłatę.

Pani Halina jest bardzo wzruszona że tyle osób chciało pomóc. Poniżej wrzucam wyniki.

Sara to 12 letnia suczka, która jest dla swojej opiekunki Pani Haliny bardzo ważna. Po śmierci męża zostały same. Pani Halina bardzo dba o Sarę, ale pokrycie wszystkich kosztów badań i leczenia z Jej niewielkiej emerytury jest niemożliwe dlatego jako lekarz weterynarii prowadzący Sarę postanowiłam pomóc pani Halinie i zorganizować zbiórkę na leczenie jej ukochanej przyjaciółki.

Gdy u suni 2 miesiące temu pojawiły się pierwsze objawy choroby, Jej opiekunka od razu zabrała Sarę na badania, które nie wyjaśniły przyczyny jej objawów. Badania krwi, RTG, USG nie wykazały odchyleń od normy, a sunia cały czas ślini się i wymiotuje, przy tym traci na wadze. Z psa ważącego 20 kg jej waga spadła do 13 kg. Sytuacja niestety cały czas się pogarsza.

Przez dwa miesiące trwania choroby wdrożono kosztowne leczenie objawowe, które niestety nie przynosi skutków.

Następnym krokiem jest ponowne wykonanie badań, tym razem na Uniwersytecie Przyrodniczym: badań krwi, oraz USG i RTG, a następnie przeprowadzenie endoskopii górnego odcinka układu pokarmowego oraz badania histopatologicznego.

Pani Halina jest na emeryturze, ma ponad 70 lat i sama choruje, pokrycie kosztów kolejnych badań jest nierealne, a czas nagli, Sara dosłownie niknie w oczach.

Wpłacając choćby symboliczną złotówkę pomagasz w diagnostyce Sary, którą jeszcze cały czas możemy uratować i która ma szansę przeżyć jeszcze kilka szczęśliwych lat u boku swojej ukochanej Pani.


Aktualizacje


 • Agnieszka Rudnicka - awatar

  Agnieszka Rudnicka

  07.02.2018
  07.02.2018

  Sara już po konsultacjach. W skrócie w badaniu USG i RTG nie zaobserwowano odchyleń. W trakcie gastroskopii wyszedł silny stan zapalny żołądka i przełyku ale mogą to być także zmiany nowotworowe o czym
  powie wynik badania histopatologicznego.
  Niestety wczoraj tj.6.02 dostaliśmy wynik badania histopatologicznego który wykluczył nowotwór żołądka ale potwierdził nowotwór przełyku.
  Obecnie Sara dostaje zastrzyki sterydowe co 2dzień bo tylko to
  przynosi jej ulgę i pani Halina przygotowuje się do podjęcia nacięższej
  decyzji :(


  Wszystkim wpłacającym bardzo dziękujemy za każdą wpłatę. Pani Halina jest bardzo wzruszona że tyle osób chciało pomóc.

  Poniżej wrzucam wyniki.

  Zdjęcie aktualizacji 11 728

651 zł  z 650 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Agnieszka Rudnicka - awatar

Agnieszka Rudnicka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 19

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Jestem Psem Zaczynam Się Łbem a Kończę Ogonem - awatar
Jestem Psem Zaczynam Się Łbem a Kończę Ogonem
50
TaAn - awatar
TaAn
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij