Zbiórka układy i przestępstwa na GPW SA - miniaturka zdjęcia

układy i przestępstwa na GPW SA Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka układy i przestępstwa na GPW SA - zdjęcie główne

układy i przestępstwa na GPW SA

1 zł  z 76 400 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Rafał Koźlak - awatar

Rafał Koźlak

Organizator zbiórki

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie to instytucja obarczana sporym zaufaniem. To instytucja, którą drobni inwestorzy indywidualni traktują jak wyrocznie. Decyzje zarządu GPW S.A. o wpuszczeniu akcji bądź obligacji na rynek giełdowym mówi im, że to zaufany i dobrze zbadany podmiot. Czy tak w praktyce jest ? Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie to podmiot prawa handlowego jaki nastawiony jest na zysk. Umowa ze spółką jaka chce dopuścić swoje akcje lub obligacje jest umową handlową dzięki której Giełda zarabia. Przez dwadzieścia lat związków około giełdowych udało mi poznać poznać wiele osób, grupy ze sobą współpracuyjące, mafię i przestępców oraz polityków różnych opcji jacy dzięki układom i układzikom w tym powiązaniom zniszczyli niejednego inwestora. W książce będzie dużo. Będzie o rodzinie Patrowicz, o Romuladzie Ś, o PMI S.A., Zbigniewie Stonodze, prezesach spółek i Autoryzowanych Doradcach, ludziach z GPW, propozycjach korupcyjnych willach w Bułgarii i bezkarnym wyprowadzaniu majątków. Także o osobach jakie wyłudziły miliony i wciąż są na wolności gdyż bierność organów Państwa i ich nieprzygotowanie praktyczne im to umożliwia. Będzie też o zwykłych drobnych inwestorach ich życiu i traumie rodzin ale też bogactwie dzięki świadomości i uczciwości. 

Będzie też o ikonach for internetowych związanych z inwestowaniem na giełdzie w tym forach parkiet.com i bankier.pl, o ich wpływie na zbiorowe inwestowanie, wykorzystywaniu ich przy dystrybucji akcji na giełdzie przez zorganizowane grupy. Także o gwiazdach tych for.

Będzie też o tym, jak się bronić przed giełdowymi oszustami i hochsztaplerami i jakie zasady powinno się przyjąć, by nie popaść w nędzę z powodów ufności w instytucje rynku kapitałowego jak Giełda Papierów Wartościowych czy KNF.

Każdy kto wesprze projekt książki zostanie umieszczony w podziękowania w wersji drukowanej. Każdy też będzie mógł otrzymać wersję z dedykacją. 

Książka wstrząśnie i zachwieje kilkoma posadami. Proszę być pewnym, że media o tym wspomną.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 zł  z 76 400 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Rafał Koźlak - awatar

Rafał Koźlak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij