Zbiórka Pomoc dla Leny - zdjęcie główne

Pomoc dla Leny

100 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Kaśka Lech - awatar

Kaśka Lech

Organizator zbiórki

Cześć jestem Lena mam 22 miesiące. Moja mama Kasia wychowuje mnie sama jest jej bardzo ciężko. Jedyne pieniążki na dzień dzisiejszy mamy tylko z 500+, mama jest w trakcie załatwiania orzeczenia o mojej niepełnosprawności ale wiadomo to zajmuje trochę czasu, pracy też nie może podjąć bo musi się mną zajmować. Mieszkamy w wynajmowanym mieszkaniu, które też trzeba opłacać.  Ażeby tego wszystkiego nie było mało to ja jestem bardzo chora. Do 7 miesiąca rozwijałam się prawidłowo aż tu nagle diagnoza lekarza, że mam zespół Retta.  Mama mówi, że to poważna choroba genetyczna. Mimo,że mam prawie dwa latka nie chodzę, nie siedzę sama no chyba że mama mnie czymś podeprze, nie rozwijam sie tak jak moi rówieśnicy. Ale pomimo tego mama walczy o to abym kiedyś stanęła na własnych nóżkach bo to mozliwe tylko potrzebna jest długa i regularna rehabilitacja. Z NFZ mam 2 razy w tygodniu ale to stanowczo za mało a mamy nie stać na prywatną rehabilitację dlatego razem z mamą proszę was o pomoc. Pieniążki jakie by udało by sie nam zebrać mama przeznaczyłaby na moją rehabilitację i dlasze leczenie specjalistyczne. BARDZO PROSZĘ WSZYSTKICH LUDZI DOBREJ WOLI O POMOC DLA MNIE.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
100 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Kaśka Lech - awatar

Kaśka Lech

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Natalia kłopot - awatar
Natalia kłopot
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Monika - awatar
Monika
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij