Zbiórka Pomoc po pożarze dla Taty - miniaturka zdjęcia

Pomoc po pożarze dla Taty

Zbiórka Pomoc po pożarze dla Taty - zdjęcie główne

Pomoc po pożarze dla Taty

3 041 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 58 osób
Wpłać teraz
 
Marta Smusz - awatar

Marta Smusz

Organizator zbiórki

Witam serdecznie nazywam się Marta Smusz. Zwracam się do wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc dla mojego Taty Waldemara Nachiło (59 l.) zamieszkałego w Karolewie (Warmińsko-Mazurskie), który 12.05.2019 r. stracił wszystko w wielkim pożarze. Ogień strawił doszczętnie mieszkanie wraz z jego zawartością, nic nie przetrwało, mój Tata został bez niczego. Pomóżmy mu odbudować wszystko od nowa.  


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Marta Smusz - awatar

  Marta Smusz

  28.05.19
  28.05.19

  Kochani. Dziękuję wam w imieniu Taty i brata za wsparcie i dobry gest. Macie wielkie serca 💕. Każda złotówka się liczy, to mała kropla w morzu potrzeb ale od czegoś trzeba zacząć.

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.05.19
  22.05.19

  Trzymam kciuki ☺️

3 041 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 58 osób
Wpłać teraz
 
Marta Smusz - awatar

Marta Smusz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 58

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Bozena Korzecka - awatar
Bozena Korzecka
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Bartosz - awatar
Bartosz
200
Adam - awatar
Adam
100
Michał Hyde - awatar
Michał Hyde
100
Ewa Tryniszewska - awatar
Ewa Tryniszewska
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij