Zbiórka Pomoc dla zalanej rodziny....... - miniaturka zdjęcia

Pomoc dla zalanej rodziny....... Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomoc dla zalanej rodziny....... - zdjęcie główne

Pomoc dla zalanej rodziny.......

620 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Nazywam się Agata Anusiewicz i współtworzę Fundacje Wsparcie. Nasza Fundacja zajmuje się pomocą i wsparciem osób starszych, niesamodzielnych. Stworzyliśmy także Klub Międzypokoleniowy, w którym prowadzimy zajęcia i spotkania dla sąsiadów z okolic Marysina Wawerskiego.

Dnia 12 maja 2018 r w jednym z sąsiedzkich budynków mieszkalnych przy ul. Korkowej wybuchł pożar. Pożar objął I piętro i poddasze, gasiło go sześć zastępów Straży Pożarnej.  W skutek tego żywiołu ucierpiały dwie rodziny. Jedną z nich jest rodzina p.Urszuli, 45 letniej pracownicy przedszkola przy ul. Korkowej. Pani Urszula mieszka razem z emerytowana mamą. Rok temu po długim okresie oszczędzania, zrobiły wyczekiwany remont w mieszkaniu. Podczas gaszenia pożaru ich mieszkanie, mieszczące się na parterze, zostało całkowicie zalane i ponownie wymaga remontu. Popękały ściany, zaczyna odpadać tynk, puchną panele, płytki na korytarzu odpadają. Dodatkowo w mieszkaniu czuć mocno zapach spalenizny, który "wgryzł" się mokre powierzchnie, trzeba będzie skuć tynki. Podczas akcji gaśniczej został odłączony gaz i prąd, prawdopodobnie będzie wymagana wymiana instalacji elektrycznej i gazowej. Obecnie trwa okres osuszania mieszkania i oczekiwania na ocenę inspektora budowlanego. Panie ucierpiały psychicznie i materialnie. Potrzebują wsparcia finansowego na ponowny remont mieszkania i pomocy osoby wspierającej i kierującej organizacja działań, ponieważ są całkowicie zagubione. Koszt remontu został wyceniony na 60 000 zł. Jako sąsiedzka Fundacja, za zgodą Pani Urszuli, zwracamy się do sąsiadów i wszystkich osób wielkiego serca o wsparcie tej rodziny.

Na portalu fb została założona grupa "pomoc dla zalanej rodziny po pożarze marysin, korkowa" 

"Nie jest bogatym ten, kto dużo ma, lecz ten kto dużo daje" (Erich Fromm)


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
620 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 14

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Ada Popiel - awatar
Ada Popiel
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Monika - awatar
Monika
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij