Zbiórka Pomoc dla zalanej rodziny....... - miniaturka zdjęcia

Pomoc dla zalanej rodziny....... Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomoc dla zalanej rodziny....... - zdjęcie główne

Pomoc dla zalanej rodziny.......

620 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Nazywam się Agata Anusiewicz i współtworzę Fundacje Wsparcie. Nasza Fundacja zajmuje się pomocą i wsparciem osób starszych, niesamodzielnych. Stworzyliśmy także Klub Międzypokoleniowy, w którym prowadzimy zajęcia i spotkania dla sąsiadów z okolic Marysina Wawerskiego.

Dnia 12 maja 2018 r w jednym z sąsiedzkich budynków mieszkalnych przy ul. Korkowej wybuchł pożar. Pożar objął I piętro i poddasze, gasiło go sześć zastępów Straży Pożarnej.  W skutek tego żywiołu ucierpiały dwie rodziny. Jedną z nich jest rodzina p.Urszuli, 45 letniej pracownicy przedszkola przy ul. Korkowej. Pani Urszula mieszka razem z emerytowana mamą. Rok temu po długim okresie oszczędzania, zrobiły wyczekiwany remont w mieszkaniu. Podczas gaszenia pożaru ich mieszkanie, mieszczące się na parterze, zostało całkowicie zalane i ponownie wymaga remontu. Popękały ściany, zaczyna odpadać tynk, puchną panele, płytki na korytarzu odpadają. Dodatkowo w mieszkaniu czuć mocno zapach spalenizny, który "wgryzł" się mokre powierzchnie, trzeba będzie skuć tynki. Podczas akcji gaśniczej został odłączony gaz i prąd, prawdopodobnie będzie wymagana wymiana instalacji elektrycznej i gazowej. Obecnie trwa okres osuszania mieszkania i oczekiwania na ocenę inspektora budowlanego. Panie ucierpiały psychicznie i materialnie. Potrzebują wsparcia finansowego na ponowny remont mieszkania i pomocy osoby wspierającej i kierującej organizacja działań, ponieważ są całkowicie zagubione. Koszt remontu został wyceniony na 60 000 zł. Jako sąsiedzka Fundacja, za zgodą Pani Urszuli, zwracamy się do sąsiadów i wszystkich osób wielkiego serca o wsparcie tej rodziny.

Na portalu fb została założona grupa "pomoc dla zalanej rodziny po pożarze marysin, korkowa" 

"Nie jest bogatym ten, kto dużo ma, lecz ten kto dużo daje" (Erich Fromm)


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
620 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 14

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Ada Popiel - awatar
Ada Popiel
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Monika - awatar
Monika
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij